Survivor’da sembolü kim kazandı? 8 Şubat Survivor 2021’de performans oyununu kimler kazandı?

Survivor’da bu haftanın sembolünü kazananlar belli oldu. 8 Şubat Survivor 2021’de dördüncü sembol için yarışmacılar bireysel olarak mücadele etti. Erkeklerde ve kadınlarda iki takımdan birer finalist çıkarıldı. Günün sonunda performans oyununu kazanan isimler belli oldu. İşte Survivor sembol oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 09.02.2021 00:23

Survivor 2021’in 23. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, sembol oyununda karşılaştı. Birleşme partisi öncesinde avantajlı bir duruma gelmek için sembolü kazanmaya uğraştı. Bireysel olarak oynanan performans oyununda finale kalan erkek ve kadınlarda mücadelesi nefes kesti. Peki, Survivor’da performans oyununu kimler kazandı? Erkeklerde sembolü kim kazandı? Kadınlarda sembolü kim kazandı? Ödülü kimlerle paylaştılar?  

ERKEKLERDE SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Erkekler performans oyununda Ünlülerden Barış, Gönüllülerden Poyraz ve Reşat sakatlıkları nedeniyle yer almadı. Erkekler performans oyununda ilk olarak Gönüllüler yarıştı. İki erkek yarışmacının olmaması nedeniyle Gönüllülerde finalistin belirlenmesi kısa sürdü. Gönüllülerde finale kalan Steven oldu. Ünlülerde ise finale kalan isim İsmail oldu. İki hızlı yarışmacı keyifli bir performans oyunu izletti. Üç olanın kazanacağı oyunda skorda 2-2 eşitlik sağlandı. Son oyunda üç topu ilk olarak potaya sokan Steven, sembolü kazanan isim oldu.

KADINLARDA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Kadınlarda performans oyununda önce Gönüllüler parkura çıktı. Daha önceki parkurda atışlarda yapılan değişiklik yarışmacıları zorladı. Gönüllülerden finale kalan Aleyna, Ünlülerde finale kalan Merve oldu. Bu ikili arasındaki nefes kesen mücadeleden 3-0 skorla galip ayrılan Aleyna, üçüncü kez sembolü kazanmayı başardı.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam sembolleri kazanan yarışmacılar, havuçlu kek kazandı. Bu ödülden seçtiği üç arkadaşının da faydalanmasını sağladı.

SEMBOLÜ KAZANANLAR ÖDÜLÜ KİMLE PAYLAŞTI?

Survivor’da sembolü kazanan isimler Aleyna ve Steven oldu. Gönüllüler takımından iki yarışmacı, sembolü aldıktan sonra ödülü faydalanmasını istediği isimleri açıkladı. Aleyna’nın seçtiği isimler; Baran, Dora, Reşat’ı söylerken Steven ise Yunus Emre, Hanzade, Ayşe’yi seçti.