Survivor’da sembolü kim kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da haftanın sembollerini alan kadın ve erkek yarışmacılar belli oldu. Birleşme partisinde büyük ödül için çok önemli olan sembolleri kazanmak için yarışmacılar parkurda kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor’da sembolü kim kazandı? Performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2021 22:24
Değiştirme Tarihi: 08.03.2021 22:24
Survivor’da sembolü kim kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de performans oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisine az bir zaman kala sembol oyununda yarışmacılar kazanmak için tüm güçleri ile mücadele ettiler. Kazananlar sembol ile birlikte ödülün keyfini üçer arkadaşlarıyla çıkardılar. Peki, bu hafta Survivor’da sembolü kim kazandı? Ödül neydi? Kimleri seçtiler?

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam sembol oyununu kazanan ve onların seçtiği üçer arkadaşları ile birlikte çiğköfte yiyecekler.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam sembol oyunu ilk olarak kadın yarışmacılarda başladı. Kadın yarışmacılarda ilk olarak Gönüllüler takımı çıktı. Gönüllüler takımında finale kalan isim Aleyna Çalışkan oldu. Ünlüler takımında kadın yarışmacılardan finale kalan isim ise Merve Aydın oldu. Kadınlar performans oyunu finalinde karşılaşan Merve Aydın – Aleyna Çalışkan mücadelesi nefes kesti. Çok iyi mücadele eden iki yarışmadan sembolü kazanan Merve Aydın oldu.

İkinci sembol oyununda ise erkekler karşı karşıya geldi. İlk olarak parkura çıkan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımında finale kalan isim Berkay Yuvakuran oldu. Ünlülerin finalisti ise Doğan oldu. İkili arasındaki mücadelede müthiş atışları ile kazanan Berkay oldu. Böylece Berkay, ikinci sembolünü kazandı.

ÖDÜL İÇİN KİMLERİ SEÇTİLER?

Bu akşam sembolü kazananlar kadınlardan Merve Aydın, erkeklerden Berkay oldu. Merve Aydın, ödül için Sergen, Öykü Çelik ve İlayda’yı seçti. Berkay ise Hanzade, Dora ve Yunus Emre’yi seçti.