Survivor’da sembolü kim kazandı? 8 Haziran Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu oynandı ve sembolü kazanan isimler belli oldu. Büyük finale adım adım ilerleyen Survivor Türkiye’de sembolü kazanmak isteyen yarışmacılar, en uzun sürede dengede kalmaya çalıştı. Peki, 8 Haziran Survivor 2021’de sembolü kimler kazandı, performans oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 21:24
Değiştirme Tarihi: 08.06.2021 22:30

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. 8 Haziran Survivor 114. Bölümde sekiz yarışmacı, sabit olarak oynadıkları performans oyununda sembol için dengede uzun süre kalmaya çalıştı. Günün sonunda sembolü kazanan isim, yarışmada final için önemli bir avantajı elde etti. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kim kazandı, ödül neydi? İşte Survivor performans oyununda yaşananlar…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam sembolü kazanan isim, ödülden üç arkadaşını faydalandırabilecek. Performans oyunu ödülü ise çikolatalı bisküvili pasta idi.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam performans oyununda kural değişikliği oldu. Eskiden kadın yarışmacılar ve erkek yarışmacılar, ayrı ayrı yarışıyordu. Bugünden itibaren kadın ve erkek yarışmacılar, aynı oyunda yer aldı. Son sekize kalan yarışmacılar, sembol için denge mekanizmasına çıkarak yukarıdan uzanan ipleri tuttular. Bu sırada her yarışmacının önüne birer vazo konuldu. Vazoyu düşüren yarışmacı, oyundan elendi.

Yarışmacıların yoğun çaba gösterdiği performans oyununda ilk elenen isim Dora oldu. Onun ardından Ayşe elendi. Devamında elenen isim Batuhan oldu. Onu takip eden Poyraz, Aleyna, Berkay elenince Steve ve İsmail arasında müthiş bir denge mücadelesi başladı. Bu ikili arasında en son ayakta kalan isim Steven oldu ve sembolü kazanan isim oldu.

Steven, ödül için Poyraz, Dora ve Ayşe’yi seçti. Böylece performans oyunu ödülünde Mavi takım komple faydalandı.