Survivor’da sembolü kim kazandı? 31 Mayıs Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan isimler belli oldu. Finale az bir zaman kala yarışmacılar, sembolü kazanmak için denge oyununda mücadele etti. Başlarının üstündeki kovayı devirmemek için uğraşan yarışmacıların mücadelesi ilgiyle izlendi. Peki, 31 Mayıs Survivor 2021’de sembolü kim kazandı, performans oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 00:31
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 00:41

Survivor 2021’de performans oyunu büyük heyecan yaşattı. 31 Mayıs Survivor 107. bölümde kadın ve erkek yarışmacıların parkurdaki bireysel mücadelesi nefes kesti. Final yolunda kendilerine avantajı sağlayacak sembolü kazanmak için denge oyunu oynadılar. Keyifli mücadelede kazanan isim, sembol ile birlikte güzel bir yemek ödülü kazandı. İşte Survivor performans oyunu detayları…

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın performans oyununda yarışmacılar, platformda bir çubukla başlarının üstündeki kovayı düşürmemeye çalıştı. Performans oyununda ilk olarak kadın yarışmacılar çıktı. Yarışmacılar, dengede durup mekanizmayı dengede tutmaya çalışırken komutla sağlarındaki küpleri sol taraflarına yatay veya dikey olarak yerleştirdiler. İlk elenen Aleyna Çalışkan olurken Ayşe’nin düşürmesi ile sembolü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Erkek yarışmacılarda Dora, ilk elenen isim oldu. Onu takip eden Steven oldu. Devamında Poyraz, Berkay ve İsmail’in elenmesiyle erkeklerde kazanan Batuhan oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NE?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan yarışmacı, seçtiği bir arkadaşı ile birlikte club sandviç yeme şansını elde etti. Aleyna, ödül için Aleyna Çalışkan’ı, Batuhan da İsmail Balaban’ı seçti.  

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da büyük ödül için yarışmacılar farklı bir parkurda yarıştı. Birçok engeli aşan yarışmacıları farklı bir atış bekliyordu. Önce gömülü üç topu kazarak bulmaları, sonrasında platformu tamamlayıp istenilen şekilde iki atış yapılması gerekiyordu.

Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-1 üstünlüğü yakaladı. Sonrasında Mavi takım, üst üste aldığı sayılar sonrasında 5-3 öne geçti. Oyunda üstünlüğü iki takım arasında gitti geldi. Son olarak 8-8 beraberliğe ulaşıldı. Steven ile Poyraz’ın aldığı sayılar, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.