Survivor’da sembolü kim kazandı? 26 Nisan Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi, kimler yararlandı?

Survivor’da sembolü kazanan yarışmacılar belli oldu. Çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar, sembolün avantajını elde etmek istiyor. Survivor 2021’in 26 Nisan Pazartesi bölümünde performans oyununda bireysel olarak mücadele ettiler. Kazanan isimler, yanlarında iki arkadaşını da ödülden faydalanması için seçti. Peki, Survivor’da sembolü, performans oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor performans oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 00:41

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. Bireysel olarak performans sergileyen yarışmacılar, sabit oynanan oyunda denge mücadelesi verdi. Çeyrek finale kalma öncesinde avantajı kazandıracak sembolü kazanmaya çalıştı. 26 Nisan Pazartesi Survivor 78. Bölümde sembolü kazanan yarışmacılar, performans oyunu ödülü ve ödülden faydalananlar haberimizde.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam sembolü kazanacak yarışmacılar, çiğ börek yiyebilecek. Kazananlar, bu ödülden faydalanması için iki arkadaşını seçebilecek.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan performans oyununda yarışmacılar, düzenek üzerinde topları düşürmemeye çalıştı. Kadın yarışmacılar arasında başlayan performans oyununda sırasıyla Ayşe, Merve ve Aleyna Çalışkan topu düşürerek elendi. Sonrasında İlayda düşürünce kalan Aleyna Kalaycıoğlu ve Melis oldu. Bu iki yarışmacıdan kazanan Melis, bununla birlikte üçüncü sembolünü elde etti.

Erkek yarışmacıların performans oyununda ilk elenen isim Gönüllüler takımından Poyraz oldu. Onu takip edenler sırasıyla Berkay, İsmail Balaban, Dora, Steven düşürdü. Son ikiye kalan Batuhan ve Sergen oldu. Topu düşürmeden daha uzun kalan Batuhan, erkeklerde sembolü kazanan isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL İÇİN KİMİ SEÇTİLER?

Bu akşam sembolü kazanan iki isim de Ünlüler takımında olunca ödülden tüm takım faydalandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyunu için avantaj oyununa Ünlüler takımından İsmail – Melis, Gönüllüler takımından Poyraz – Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışını kazanan Ünlüler takımı, seçim avantajı kazandı. Ünlüler takımının yaptığı seçim sonrasında ilk turda Gönüllülerden Poyraz ve Ayşe dışarıda kaldı. Ödül oyununda yarışmacılar, araba ile parkurdaki küpleri toplayıp atış alanına gelmesi gerekiyordu. Atışlarda ise masada bir iple araba üzerinde sembolü çekerek küpler üzerine koyması ve küpleri devirmeden sembolü düşürmesi lazımdı. Oyuna Ünlüler takımı iyi başladı ve üç farklı skoru elde etti. Devamında Gönüllüler takımının üst üste aldığı sayılar sonrasında 8-7 üstünlük Gönüllülere geçti. Son karşılaşmalarda rakibine şans vermeyen Gönüllüler takımı, 10-7 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.