Survivor’da sembolü kim kazandı? 22 Şubat Survivor 2021’de erkekler performans oyununu kim kazandı?

Survivor’da sembolü kazanan erkek yarışmacı belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı erkek yarışmacıları, sembol oyununda bireysel olarak mücadele etti. İki takımdan çıkan birer finalistin karşılaşmasında sembolü kazanan isim belli oldu. Peki, Survivor’da performans oyunu ödülü neydi? Survivor’da sembolü kim kazandı? İşte 22 Şubat Survivor erkekler performans oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 23.02.2021 00:21
Survivor’da sembolü kim kazandı? 22 Şubat Survivor 2021’de erkekler performans oyununu kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de sembol oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam ödül oyunu sonrasında takımlar, performans oyununda karşılaştı. Oyunda iki takımın erkek yarışmacıları bireysel olarak mücadele ettikleri oyunda sembolü kazanmaya çalıştı. 22 Şubat Pazartesi akşamı Survivor’da sembolü kim kazandı? Survivor’da performans oyunu ödülü neydi?

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam erkekler arasında oynanan sembol oyununu kazanan yarışmacı, patates salatası yeme şansına erişecek. Aynı zamanda bu ödülden seçtiği üç arkadaşının yararlanmasını sağlayacak.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin 33. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında sembol oyunu oynandı. Önce Gönüllüler takımının erkek yarışmacıları parkura çıktı. Parkurda müthiş mücadelelerin yaşandığı oyunda Gönüllüler takımında finale Steven kaldı. Ünlüler takımından ise finalist olan Batuhan idi. Bu ikili arasında geçen kıyasıya mücadeleden 3-1 galip ayrılan Steven, bu haftanın sembolünü kazanan ismi oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam kıran kırana basket maçı mücadele yaşandı. Survivor stili basketbol maçında takımlar, ikişerli üçer takım çıkardı. İki erkek, iki kadın ve bir kadın bir erkek yarışmacıdan oluşan bu takımlar, oyunun ilk yarısında karşılaştı. Oyunda yarışmacılar en fazla üç atım atabiliyordu. Oyunda iki takım yarışmacılarından inanılmaz hareketler ekrana geldi. Basket atışları ile izleyenleri hayran bıraktıran ödül oyununda Ünlülerin üstünlüğü vardı. Güne damgasını vuran isim ise Çağrı idi. Günün sonunda 10’a 7 skorla Gönüllüler yenen Ünlüler, ödül oyununu kazandı.