Survivor’da sembolü kim kazandı? 16 Şubat Survivor 2021’de kadınlar performans oyununu kim kazandı?

Survivor’da sembol oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’de dün erkekler arasında oynanan performans oyunu, bu akşam kadınlar arasında yapıldı. 16 Şubat Salı Survivor 29. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımından birer finalist çıktı ve sembolü kazanmak için iki finalist kıyasıya mücadele verdi. Peki, Survivor’da sembolü kim kazandı? Performans oyununu kazananlar ödülü kimlerle paylaştı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 21:04
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 21:04
Survivor’da sembolü kim kazandı? 16 Şubat Survivor 2021’de kadınlar performans oyununu kim kazandı?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’de birleşme partisine geri sayım başlamışken sembol oyunları daha heyecanlı hale geldi. Survivor Türkiye’nin kadın yarışmacıları, sembolü kazanmak için parkurda hızlarını artırdı ve en iyi atışlarını yaptılar. Peki, 16 Şubat 2021 Survivor’da sembolü kim kazandı? Survivor 2021’de performans oyunu ödülü kimlerle paylaşıldı?

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de erkekler arasında yapılan performans oyununu bu hafta Poyraz kazandı. Kadınlar arasında yapılan performans oyununda Ünlülerden Gonca, Gönüllülerden Aleyna Çalışkan finalist oldu. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden 3-1 galip ayrılan Ünlülerden Gonca sembolün sahibi oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam performans oyunu ödülü mercimek köftesi. Kazanan yarışmacı, seçtiği üç arkadaşının da bu ödülden faydalanmasını sağlayacak.

KAZANANLAR ÖDÜLDEN FAYDALANMASI İÇİN KİMLERİ SEÇTİ?

Survivor'da sembolleri kazanan isimler Ünlülerden Gonca ile Gönüllülerden Poyraz oldu. Gonca'nın ödülden faydalanmasını istediği kişiler Merve, Melis, İlayda oldu. Gönüllülerden Poyraz ise Reşat, Yunus Emre ve Hanzade'yi ödülden yararlanmasını istediği kişiler oldu.