Survivor’da sembolü kim kazandı? 16 Mayıs Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. 16 Mayıs Pazar günü Survivor 2021 yeni bölümde yarışmacılar, sembolü kazanmak için bireysel performans mücadelesi verdi. Durağan olarak denge üzerine oynanan oyunda sembolü kazanan kimler oldu? Survivor’da performans oyunu ödülü neydi? İşte Survivor 2021 performans oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2021 21:27
Değiştirme Tarihi: 16.05.2021 23:26

Sevilen yarışma Survivor 2021 yeni bölümde sembolü kazanan isimler belli oldu. Survivor’ın 16 Mayıs Pazar bölümünde performans oyunu mücadelesi soluksuz izlendi. Dengede en uzun sürede durarak sembolü kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefesleri kesti. Peki, Survivor’da performans oyununda sembolü kimler kazandı, ödül neydi, ödüle kimi götürdüler? Survivor yeni bölüm performans oyunu detayları haberimizde.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, Survivor’da sembolü kazanan yarışmacılar, içli köfte yiyecekler. Yarışmacı sayılarının azalması nedeniyle kazanan yarışmacı, sadece bir arkadaşını ödülden faydalanması için seçebilecek.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 94. Bölümde performans oyunu yine durağan ve denge üzerineydi. Yarışmacılar, başları üzerindeki topu, mekanizma ile düşürmemeye çalıştı. Sunucu Murat Ceylan, yarışmacılara ara ara komutlar vererek oyunu zorlaştırdı. Yarışmacılar, komut ile sağ ve sol taraflarındaki küpleri diğer tarafa koydular.

Performans oyunu ilk olarak kadın yarışmacılar arasında oynandı. İlk elenen Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Onu takip eden ise Ayşe oldu. Son ikiye kalan isimlerden Aleyna Çalışkan da topu düşürünce kadınlarda sembolü kazanan Merve oldu.

Erkeklerde performans oyununda ilk elenen Berkay oldu. Sonrasında onu takip edenler Dora ve Batuhan oldu. Poyraz ve Steven'ın düşürmesiyle erkeklerde sembolü kazanan İsmail oldu.

ÖDÜL İÇİN KİMİ SEÇTİLER?

Survivor 2021'de bu akşam sembolü kazanan isimler, ödüle götüreceği birer arkadaşını söyledi. Merve'nin tercihi Poyraz olurken İsmail Batuhan'ı seçti.