Survivor’da sembolü kim kazandı? 10 Mayıs Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan yarışmacılar belli oldu. Survivor 2021’in 10 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde büyük ödül oyunu oynandı. Sonrasında yarışmacılar sembol için performans oyununa çıktı. Yarışmacıların çubukla denge oyunu mücadelesi nefesleri kesti. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kim kazandı? Performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2021 00:43
Değiştirme Tarihi: 11.05.2021 00:58

Sevilen yarışma Survivor 2021’de çeyrek final öncesi heyecan devam ediyor. Survivor’da bu akşam bireysel ve sabit olarak oynadıkları performans oyunu oynandı. Yarışmacılar, çubukla bir sembolü en uzun süre düşürmeden tutmaya çalıştı. 10 Mayıs Survivor 2021’de sembolü kazanan isimler, ikişer arkadaşları ile ödülün keyfini çıkardı. İşte Survivor 89. Bölüm performans oyunu detayları…

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Bu akşam oynanan performans oyununda yarışmacılar, ellerinde çubuklar ile ucundaki sembolü düşürmemeye çalıştı. Sabit olarak oynanan oyunda kadınlarda sembolü kazanan Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan oldu. Erkeklerde kazanan ise İsmail Balaban oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ, KİMLER YARARLANDI?

Bu akşam sembolü kazanan isimler ve iki arkadaşı piyaz yeme hakkını kazandı. Sembolü kazanan iki isim Kırmızı takımdan olunca ödülden takım olarak faydalanabildiler.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de büyük ödül oyununda yarışmacılar, parkurda arkalarında bir kızağı çekerek ilerliyordu. Yol üzerindeki torbalar toplanarak finale gelmeye çalışıyorlardı. Finalde ise üç topu bir mekanizma ile sepete sokmaya çalıştılar.

Ödül oyununa iyi başlayan Mavi takım, ilk karşılaşmayı kaybettikten sonra yedi sayı üst üste kazandı ve skoru 7-1 yaptı. Kırmızı takım, aldığı iki sayı ile farkı dörde düşürdü. Oyuna iyi başlayan ve rakibi ile arasındaki farkı düşürmeyen Mavi takım, 10-5 skorla ödül oyununu kazandı.