Survivor’da sembolü kim kazandı? 1 Nisan Survivor 2021 performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da performans oyununu kazananlar belli oldu. Finale giden yolda Survivor 2021 yarışmacıları, sembolü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele etti. Statik olarak oynanan performans oyununda bu akşam denge esaslı parkur yer alıyordu. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kimler kazandı? 1 Nisan Perşembe Survivor 2021’de oynanan performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2021 21:12
Değiştirme Tarihi: 01.04.2021 21:12
Survivor’da sembolü kim kazandı? 1 Nisan Survivor 2021 performans oyunu ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam sembol oyunu ekrana geldi. 1 Nisan Perşembe Survivor 60. Bölümde oynanan performans oyunu, su üzerinde ve dengede durma oyunu idi. Yarışmacılar, sembolü ve ödülü kazanmak için tüm maharetlerini sergiledi. Günün sonunda dengede en iyi duran yarışmacı, sembolü kazandı. İşte Survivor performans oyunu detayları…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan yarışmacılar, sosisli sandviç yemeye hak kazandı. Kazanan yarışmacılar, üç arkadaşını da bu ödülden faydalanması için seçebildi.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de performans oyunu erkek yarışmacıları ile başladı. Reşat sakatlığı nedeniyle oyunda yer almadı. Performans oyununda yarışmacılar, su üzerinde platformda dengede durmaya çalıştı. Yarışmada ilk düşen Çağrı oldu. Onu takip eden Dora oldu. Sonrasında tek ayak üzerine durulan safhada Poyraz, İsmail, Doğan, Batuhan, Sergen, Berkay sırasıyla düştü. Son ayakta kalan Steven, bu akşam sembolü kazanan erkek yarışmacı oldu.

Kadın yarışmacılarda ilk düşen İlayda oldu. Sonrasında sırasıyla Merve, Öykü, Ayşe, Aleyna Çalışkan, Aleyna ve son olarak Melis düştü. Ayakta kalan son kadın yarışmacı olan Hanzade, bu hafta sembolü kazanan isim oldu.

Oyun sonrasında ödül için seçilenler Hanzade; Poyraz, Reşat, Berkay'ı seçerken Steven ise Ayşe, Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu oldu.