Survivor’da sembol oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor 2021’de erkekler performans oyununu kazanan

Survivor 2021’de bu akşam erkek yarışmacılar, sembol oyunu için karşı karşıya geldi. Bireysel olarak oynanan oyunda Ünlüler ve Gönüllüler takımından birer finalist yarışmacı çıktı. Finalde ise nefes kesen mücadele sonunda bu hafta sembolü kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kim kazandı? 15 Şubat Survivor 2021 erkekler performans oyunu detayları haberimizde…

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 00:28
Survivor’da sembol oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor 2021’de erkekler performans oyununu kazanan

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de nefes kesen ödül oyunu sonrasında yarışmacılar, performans oyununa çıktı. Erkekler arasından oynanan sembol oyununda yarışmacılar, bireysel olarak mücadele etti. İki takımdan çıkarılan finalistler arasındaki mücadeleyi kazanan yarışmacı ise bu haftanın sembolü kazanan ismi oldu. Peki, Survivor’da erkeklerde performans oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam performans oyunu ödülü mercimek köftesi. Kazanan yarışmacı, seçtiği üç arkadaşının da bu ödülden faydalanmasını sağlayacak.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da heyecanla beklenen birleşme partisi öncesinde sembol oyunları büyük önem taşıyor. Bu akşam erkekler performans oyununda Ünlülerden Batuhan, Gönüllülerden kazanan ise Poyraz oldu. Finalde karşılaşan Poyraz ile Batuhan’ın mücadelesi nefes kesti. Parkurun iki hızlı yarışmacısı arasındaki mücadeleyi Poyraz 3-0 kazandı ve böylece haftanın sembolünü kazanan yarışmacı oldu.

SURVİVOR’DA NEFES KESEN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki voleybol maçı izleyenleri TV8 ekranına kilitledi. Açıklanan ödül ile birlikte voleybol maçında müthiş bir mücadele yaşandı. Oyunun başında çok iyi giden Gönüllüler, 4-1 üstünlüğü yakaladı. Fakat Ünlüler, üst üste aldıkları sayılar ile bu farkı kapatmayı başardı ve 6-5 öne geçtiler. Sonrasında iki takım da karşılıklı setleri almaya başladı. Skorda 9-8 Ünlüler öne geçtiği zaman iki takımın en iyi beşer yarışmacıları seçildi. Final setleri beşer kişi ile oynandı. İlk final setini alan Gönüllüler, son final setini de 10-4 gibi farklı bir şekilde kazandı. Böylece genel skoru 10-9 yapan Gönüllüler, ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam voleybol maçını kazanan takım, kadın ve erkeklere olmak üzere ikişer yatak kazanacak. Kamplarda bu yataklar bir hafta kalacak. Ayrıca, oyun sonrasında menemen yiyebilecek. Ve iki gün sabahları menemen ile kahvaltı yapacaklar. Menemen yanında birer dilim de ekmek kazanacak.