Survivor’da sembol kimin oldu? 26 Ocak Survivor 2021 kadınlar performans oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam ekrana gelen ikinci hafta kadınlar performans oyununda sembolü kazanan belli oldu. Yarışmanın tek bireysel oyunu olan performans oyununda yarışmacıları birleşme partisine kadar sembolleri toplayıp avantaj kazanmak istiyor. Peki, 26 Ocak Survivor 2021’de sembolü kim kazandı? Kadınlar performans oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 21:28
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 21:28
Survivor’da sembol kimin oldu? 26 Ocak Survivor 2021 kadınlar performans oyununu kim kazandı?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de adada kalma savaşı tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın bireysel olarak oynanan tek oyunu olan performans oyununda yarışmacıları sembolü kazanmak için mücadele ediyor. Birleşme partisine kadar sürecek olan bu oyunda alınacak her sembol yarışmacıya büyük avantaj sağlıyor. 26 Ocak 2021 Salı Survivor 14. Bölümde kadın yarışmacılar arasında oynanan performans oyununu kazanan belli oldu. Peki, Survivor’da performans oyununu kazanan yarışmacılar ödülü kimle paylaştı, kimlerin faydalanmasını istedi? İşte tüm detaylar…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’da ikinci kez oynanan performans oyununda kazanan yarışmacı, üç dilim buğday ekmeği üstü fıstık ezmesi kazandı. Ve bu ödülden seçtiği üç arkadaşının yararlanmasını sağladı.

KADINLARDA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam kadın yarışmacılar performans oyunu için parkura çıktı. Sembolü kazanmak için önce takım arkadaşları ile mücadele ettiler. Gönüllüler takımında finalist Ayşe olurken Ünlüler takımında finale kalan Melis oldu. İkili arasında oynanan final oyununda ilk turu Ayşe alırken ikinci turda galip gelen Melis oldu. 1-1 beraberliğin olduğu son turda iki kadın yarışmacı nefes kesen bir mücadele ortaya koydular. Melis, son turda Ayşe'yi 3-2 geçerek sembolün sahibi oldu.

ERKEKLERDE KİM KAZANMIŞTI?

Survivor son bölümde erkekler arasında oynanan performans oyununda Gönüllülerde finalist Poyraz, Ünlülerde ise Sergen olmuştu. İkili arasında oynanan final oyununda Sergen, rakibine 2-0 ile geçti ve sembol oyununu ikinci kez kazandı.

BİRİNCİLER ÖDÜLÜ KİMLERLE PAYLAŞTI?

Survivor’da performans oyunu birincileri kazandıkları ödülden seçtikleri üç kişinin de faydalanmasını sağlayacaktı. Kadınlarda sembolü kazanan Melis, ödül için Batuhan, İsmail ve Çağrı'yı seçti. Erkeklerde sembolü kazanan Sergen ise İlayda, Barış, Hayrettin'i seçti.