Survivor’da şampiyon kim oldu, İsmail mi Poyraz mı? Survivor 2021 şampiyonu kim oldu? (25 Haziran 2021)

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da şampiyon bu akşam belli oldu. Ocak ayında Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan ve yaklaşık altı ay süren mücadele sonunda final koltuğuna oturan iki isim belli oldu. Kıran kırana yaşanan mücadeleler sonrasında Survivor'da müthiş bir sezon geride kaldı. Survivor 2021 finalistleri İsmail Balaban ile Poyraz arasında 25 Haziran Cuma büyük finalinde yapılacak oylama sonucunda kazanan açıklandı. Peki, Survivor 2021 şampiyonu kim olacak? Survivor’da kim kazanacak? İşte Survivor final bölümü detayları…

Yayınlanma Tarihi: 26.06.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 26.06.2021 01:05

TV8’in büyük heyecan ve ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam final heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye son bölümde canlı yayında yarı finale kalan yarışmacılar arasında yapılan oylama ile finalistler belli oldu. Ünlüler takımından İsmail Balaban ile Gönüllüler takımından Poyraz, bu akşam Survivor 129. bölümde şampiyon olmak için karşı karşıya geldi. Galataport’ta yapılan canlı yayında iki yarışmacı için oylama yapıldı. Ve seyirci oylaması sonrasında en fazla oyu alan Survivor 2021 şampiyonu oldu. Survivor takipçileri, büyük final öncesinde Survivor’da kim kazanacak, Survivor’da kim şampiyon olacak merak ediyordu. 25 Haziran Survivor 2021 finaline dair gelişmeler ve detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA FİNALE NASIL KALDILAR?

Survivor 2021’de finale İsmail Balaban ile Poyraz kaldı. Ünlüler takımından İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazanarak direkt yarı finale kazanmayı hak etmişti. Böylece, İsmail Balaban, Dominik’teki son final oyununu ve sonrasında yapılacak elemeden kurtuldu. İstanbul’da dün akşam canlı yayında son üç arasına direkt kalan İsmail Balaban, Ayşe ve Poyraz ile girdiği oylamada Acun Ilıcalı tarafından ilk finalist olarak açıklandı.

Survivor 2021’in diğer finalisti Poyraz, Dominik’te son oynanan final oyununu kaybetmiş ve Aleyna Kalaycıoğlu ile potaya girmişti. İki yarışmacı için yapılan oylamanın sonucu, dün akşam yarı finalin başlarında açıklandı. Poyraz, Aleyna’da fazla oy alarak son üç arasında ismini yazdırdı. Poyraz, sonrasında Ayşe, İsmail Balaban ile birlikte yapılan oylama sonucunda finale kalmayı başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile 2021 sezonuna Ocak ayında başlayan Survivor Türkiye, yaklaşık altı aylık serüvenini bu akşam noktaladı. Ünlüler takımından İsmail Balaban ile Gönüllüler takımından Yiğit Poyraz, yarı finalde yapılan elemeler sonrasında finale kalmayı başaran iki yarışmacı oldu. Sezon başından beri birçok SMS birinciliği kazanmış, performans yüzdeleri aynı olan İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz’dan hangisinin şampiyon olduğu açıklandı. Oylama sonucunda Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban oldu.

OYLAMA NASIL YAPILACAK, HANGİ NUMARAYA SMS ATILACAK?

Survivor 2021 şampiyonunu belirleyecek oylama, bu akşam canlı yayında yapılacak. Survivor Türkiye büyük finalinde Acun Ilıcalı, canlı yayında yarışmacılar ile birlikte nasıl oy kullanılacağını söyleyecek. Yarışmacıları oylamak için öncelikle SMS ile de oy kullanmak mümkün. Survivor 2021 yarışmacıları arasından eleme adayı olanlar için SMS kullanmak adına; yarışmacının adını yazıp 1890'a göndererek oy kullanabilirsiniz. Ayrıca TV8 yan ekran uygulaması ile yarışmacıları oylamak mümkün.

 

TV8'in Yan Ekran uygulamaı üzerinden kırmızı ve mavi takım yarışmacılarına oy verilebiliyor. Bunun yanında Yan Ekran uygulamasından daha birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Söz konusu uygulama ise Android ve Iphone sürümlerine göre indirilebiliyor. Öte yandan