Survivor’da performans oyununu kim kazandı, sembol kimin oldu? 25 Ocak Survivor 2021 erkekler performans oyunu

Survivor 2021’de bu akşam erkeklerde performans oyunu oynandı. Geçen hafta ilk defa oynanan oyunda sembolü, yeni yarışması Sergen almıştı. Bireysel olarak oynanan oyunda Gönüllüler ve Ünlüler takımında finalistler belirlendi. Finalde ise günün kazanan ismi belirlendi. Peki, Survivor’da performans oyununu kim kazandı? 25 Ocak Survivor 2021’de sembolü kim kazandı? Performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2021 23:41
Değiştirme Tarihi: 25.01.2021 23:41
Survivor’da performans oyununu kim kazandı, sembol kimin oldu? 25 Ocak Survivor 2021 erkekler performans oyunu

Televizyonların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de ikinci performans oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021 birleşme partisine kalmak isteyen yarışmacılar, bireysel olarak parkurda mücadele etti ve sembolü kazanmaya çalıştı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımında çıkan birer finalistin sembol mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda ödülü ve sembolü kazanan yarışmacı belli oldu. İşte 25 Ocak 2021 tarihli Survivor 13. Bölümde oynanan performans oyunu detayları…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’da ikinci kez oynanan performans oyununda kazanan yarışmacı, üç dilim buğday ekmeği üstü fıstık ezmesi kazandı. Ve bu ödülden seçtiği üç arkadaşının yararlanmasını sağladı.

SURVİVOR’DA İKİNCİ SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor 13. bölümde oynanan performans oyununda ilk olarak Gönüllüler arasında finalist mücadelesi ekrana geldi. Oyunda parkurdaki tüm engelleri aşan yarışmacılar, en sonda üç başarılı basket atışı yapması gerekiyordu.  Yarışmacılar arasındaki eşleşmelerde kazanan üst tura çıkarken kaybeden sembol oyununa veda ediyordu. Gönüllülerde Dora sakatlığı nedeniyle oyunda yer almadı. Eşleşmeler sonunda Gönüllüler Poyraz, Ünlülerde Sergen finalist oldu. Finalde Sergen, Poyraz’ı 2-0 yenerek ikinci kez sembolü kazanan yarışmacı oldu.

EŞLEŞMELER VE KAZANANLAR

Yunus Emre - Reşat... kazanan Reşat

Poyraz - Baran... Kazanan Poyraz

Emin - Steven... Kazanan Emin

Poyraz - Reşat... Kazanan Poyraz

Emin - Poyraz ... Kazanan Poyraz

Erkeklerde ilk finalist Poyraz

................

Sergen - Hayrettin... Kazanan Sergen

İsmail - Batuhan ... Kazanan İsmail

Çağrı - Barış ... Kazanan Çağrı

İsmail - Sergen ... Kazanan Sergen

Atakan - Sergen... Kazanan Sergen

ikinci finalist Sergen