Survivor’da performans oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor 2021'de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da performans oyununu kazanan yarışmacılar belli oldu. Survivor 2021’in 4 Nisan Pazar günü performans oyununda sembolü kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda ödül ve sembolü kazanan kadın ve erkek yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor’da sembolü kimler kazandı? Survivor’da performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2021 21:22
Değiştirme Tarihi: 04.04.2021 21:22
Survivor’da performans oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor 2021'de performans oyunu ödülü neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de adada kalma mücadelesi devam ediyor. Yarışmanın oyunlarından biri olan performans oyunlarında kazanılan semboller, yarışmacılara ilerleyen günlerde avantaj kazandıracak. Bu nedenle sembolü kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurda denge mücadelesi verdi. Son olarak ayakta kalan kadın ve erkek yarışmacı, ödülden 2 arkadaşının faydalanmasını sağladı. İşte 4 Nisan Survivor 2021’de sembol oyunu, performans oyunu ödülü ve detaylar…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam performans oyununu kazanan yarışmacıları, seçtiği iki arkadaşı ile elmalı turta yiyebilecek.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KAZANAN KADIN VE ERKEK YARIŞMACI

Survivor Türkiye’de sembol oyunu yine statik olarak oynanıyor. Beceri ve dengeye dayalı oyunda mekanizma üzerinde küpleri düşürmeden tutmak gerekiyordu. Oyun, kadın yarışmacılar ile başladı. İlk elenen isim Hanzade oldu. Onu, Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu takip etti. Kalan dört yarışmacıdan önce bir ellerini bırakmaları istendi. Sonraki aşamada yarışmacılar tek ayak üzerinde durmaya çalıştı. Bu aşamada Ayşe ve İlayda sırasıyla elenen isimler oldu. Kalan iki yarışmacıdan elenen Merve olunca kadınlarda sembolü kazanan Melis oldu.

Performans oyunu erkek yarışmacılar bölümünde ilk elenen isim Reşat oldu. Ardından Poyraz da ilk etap da elendi. Gönüllüler takımında Berkay ile Dora’nın elenmesi ile tek Steven kaldı. Kalan altı yarışmacı, tek elleri ve tek ayakları üzerinde dengede durmaya çalıştı. Ünlülerde ilk elenen isim Çağrı oldu. Devamında İsmail, Doğan, Batuhan ve Steven düşürünce erkeklerde sembolü kazanan Sergen oldu.

ÖDÜL İÇİN KİMLERİ SEÇTİLER?

Bu akşam sembolü kazanan Melis, ödül için Batuhan ve İsmail'i seçti. Sergen ise İlayda ve Merve'i seçti.