Survivor’da performans oyununu kim kazandı? 23 Mart Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Survivor’da performans oyununu kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen 54. Bölümünde yarışmacılar, performans oyunu için farklı bir parkurda karşı karşıya geldi. Bu sefer performans oyununda kazanılan sembol, yarışmacılara Survivor Türkiye’de önemli bir avantaj sağlayacak. Peki, bu akşam Survivor’da performans oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de performans oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 21:07
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 21:16

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisine sayılı günler kalan Survivor Türkiye’de yarışmacılar yeni bir performans oyunu için karşı karşıya geldi. Farklı bir parkurda oynanan performans oyunu sonucu kazanılan sembolün avantajı ise çok farklı. Günün sonunda bireysel oynanan performans oyununu kazanan yarışmacılar, sembole ve ödülüne kavuştu. İşte 23 Mart Survivor 2021 performans oyunu detayları…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam performans oyununu kazanan yarışmacıları menemen yiyecek. Kazanan yarışmacılar, üçer arkadaşını ödülden faydalanmasını sağlayayacak.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da performans oyunu, yarışmanın bilinen eski oyunu ile oynandı. Parkurda yarışmacılar, denize paralel olarak dizilen kütüklerde en uzun asılı kalma yarışı yapıldı. Parkura ilk önce kadın yarışmacılar çıktı. Oyunda ilk olarak yarışmacılar, kütüğe yüzüstü tutunda. Sonrasında kütüğe sırtları denize bakacak şekilde asılı olarak döndüler. İlk suya düşen ve elenen İlayda oldu. Onu takip eden ise Hanzade oldu. Devamında sırasıyla Öykü Çelik, Gonca bırakmak zorunda kaldı. Son beş yarışmacı, yarışmaya tek kolları ile devam ettiler. Bu aşamada ilk düşen Melis oldu. Devamında Ayşe, Aleyna Çalışkan elendi. Son kalanlar ise Ünlülerden Merve ile Gönüllülerden Aleyna Kalaycıoğlu idi. Merve’nin de düşmesiyle ile birlikte kadın yarışmacılarda sembolü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sonrasında parkura çıkan erkek yarışmacılar oldu. İlk düşenler Çağrı ve Batuhan oldu. Onları takip edenler Ünlülerden Doğan, Gönüllülerden Berkay oldu. Tek elle tutma aşamasında ilk düşen Poyraz, sonrasında İsmail ve Dora düştü. Son üçe kalanlar Sergen, Reşat ve Steven oldu. Bu isimler, iki elini bırakarak sadece ayakları ile tutunmaya başladı. Burada ilk düşen Reşat oldu. Sonrasında Steven'ın da düşmesiyle erkeklerde kazanan Ünlülerden Sergen oldu.

 ÖDÜLDEN FAYDALANMASI İÇİN KİMLERİ SEÇTİLER?

Performans oyununu kazananlar Aleyna Kalaycıoğlu ile Sergen oldu. Aleyna Kalaycıoğlu; ödül için Hanzade, Aleyna Çalışkan, Ayşe oldu. Sergen ise Çağrı, Doğan, İlayda'yı seçti.