Survivor’da performans oyununu kim kazandı? 19 Aralık Survivor 2021’de finale kalan ilk isim belli oldu!

Survivor’da performans oyununu kazanarak finale kalan ilk isim belli oldu. Survivor 2021’de sezonun en önemli oyunlarından biri bu akşam oynandı. 19 Aralık Cumartesi Survivor yeni bölümde performans oyunu finali ekrana geldi. Üç sembol kazanmış olan Aleyna ve İsmail’in avantajlı olarak çıktığı parkurda müthiş mücadeleler yaşandı. Peki, Survivor’da performans oyununu kim kazandı, finale kalan ilk isim kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 21:26
Değiştirme Tarihi: 19.06.2021 23:08

Sevilen yarışma Survivor 2021’de performans oyunu finali heyecanı yaşandı. Bu akşam, Survivor 2021’de finali garantilemek isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. 19 Haziran Cumartesi Survivor bölümünde performans oyunu finalinde İsmail ile Aleyna, üçer sembol kazanmış olarak rakiplerine göre avantajlı bir şekilde parkura çıktı. Günün sonunda mücadeleyi kazanan isim, Survivor 2021 İstanbul biletini kazanmayı, bu hafta yapılacak elemelerden kurtulmayı başardı. İşte Survivor performans oyunu finali detayları…

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 performans oyunu finalinde semboller yarışmacılara can olarak avantaj sağladı. Oyuna yarışmacılar iki canla başladı. Üçer sembolü olan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun beşer canla performans oyununa başladı. Yarışmacılara oyunun sonunda kullanacakları materyali seçme hakkı tanındı.  Berkay ile Ayşe çubuk kullanmayı tercih ederken İsmail, Aleyna ve Poyraz’ın seçimi halkadan yana oldu. Yarışmacılar, parkurda engelleri aşarken atışı yapacakları nesneyi boyunlarında taşıdıkları çantaya koymaları gerekiyordu. Kıran kırana geçen mücadelelerde Ayşe ve Poyraz, çıktığı iki oyunu kaybederek ilk elenen isimler oldu. Sonrasında oyuna veda eden Berkay oldu.

Performans oyununda sona kalan isimler İsmail ile Aleyna oldu. İsmail’in 5 canı, Aleyna’nın 2 canı vardı. Beş karşılaşmayı kaybetmeyen İsmail, ilk yenilgisini Aleyna’dan aldı. Sonraki karşılaşmayı alan İsmail, üst üste Aleyna’ya yenildi. Ve Aleyna ile İsmail’in canları birer tane kaldı. Son oyunda kazanan İsmail Balaban, Survivor 2021'in İstanbul finaline kalmayı başardı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam performans oyununu kazanan isim, bir arkadaşını da ödülden faydalandırabilecek. İstanbul finaline gitmeyi başaran isim, aynı zamanda kremalı mantarlı makarna yiyebilecek.