Survivor’da performans oyununu erkeklerde kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2021 performans oyunu ödülü ne?

Survivor 2021’de sezonun ilk performans oyunu bu akşam oynandı. Bireysel olarak oynanan performans oyunu, inanılmaz mücadeleleri ekrana getirdi. 18 Ocak 2021 tarihli Survivor 8. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, kendi takım arkadaşları aynı parkura çıktı ve finale çıkmak için rekabet etti. Böylece her iki takımdan en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da performans oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 23:44
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 23:54

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021, bu akşam farklı bir oyunla izleyicisine ayrı bir heyecan yaşattı. Sezonun ilk performans oyunu, yarışmacılara değişik bir deneyim yaşattı. 18 Ocak Survivor 2021’de yarışmacılar bireysel olarak karşı karşıya geldi. Kendi takımlarından arkadaşları ile parkurda karşılaşan yarışmacılar, kazandıkları oyunda bir üst tura çıktı. Bu şekilde Ünlüler ve Gönüllüler takımından birer tane en iyi kadın ve en iyi erkek yarışmacı finale kaldı. Finalistler arasında oynanan oyun sonucunda erkekler ve kadınlarda performans oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor’da performans oyununu kim kazandı? Survivor performans oyunu ödülü neydi?

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ilk defa oynanan performans oyununu kazanan erkek ve kadın yarışmacılar, karışık kuruyemiş kazandı. Kazanan yarışmacılar, kendi takımlarından seçtikleri üç arkadaşının da bu ödülden faydalanmasını sağladı.

SURVİVOR 2021’DE İLK PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor performans oyununda kura çekilerek her iki takım erkek ve kadın yarışmacıları kendi aralarında eşleşti. Bireysel olarak parkura çıkan yarışmacılar, kazandıkları vakit üst tura çıktı. Karşılaşmalar sonunda erkekler ve kadınlardan her iki takımın en iyileri belirlendi. Bu en iyiler arasında ise final oyunu oynandı. Ünlülerden Meryem ve Cemal, Gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyunda yer alamadı. Kıyasıya mücadele sonunda Ünlülerden Sergen, Gönüllülerden Emin erkeklerde finale kalan yarışmacılar oldu.

Erkekler finalinde Emin – Sergen mücadelesi ekrana geldi. İki sayıyı alanın kazanacağı oyunda Survivor 2021 erkeklerde performans oyununu kazanan ilk yarışmacı Sergen oldu. Sergen, Survivor 2021'e katıldığı ilk gün, performans oyununu kazanarak büyük bir başarı gösterdi.

PERFORMANS OYUNU EŞLEŞMELERİ

ÜNLÜLER

Hayrettin - Barış: Kazanan Barış
Çağrı - Sergen: Kazanan Sergen
İsmail - Batuhan: Kazanan Batuhan
Barış - Sergen: Kazanan Sergen
Sergen - Batuhan: Kazanan Sergen

GÖNÜLLÜLER

Yunus Emre - Dora: Kazanan Dora
Poyraz - Emin: Kazanan Emin
Steven - Boran: Kazanan Steven
Emin - Dora: Kazanan Emin
Emin - Steven: Kazanan Emin