Survivor’da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? 21 Ocak Survivor’da ödül neydi?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in 21 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen 10. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler ödül için kıran kırana mücadele etti. Murat Ceylan’ın açıkladığı ödül ise yarışmacıları sevinçten havalara uçurdu… Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 22:19
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 22:21
Survivor’da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? 21 Ocak Survivor’da ödül neydi?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 21 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen Survivor’ın 10. bölümünde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı müthiş bir ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunda önce açıklanan ödül ise yarışmacıların adada çok özledikleri bir yiyecekti. Önce avantaj oyununda karşılaşan takımlar, sonrasında ödül oyununda müthiş bir mücadele verdi. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül oyununu kazanan takımın ödül ne oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da her geçen gün ile adada yarışmacıların açlıkları daha da artıyor. Bu yüzden özellikle yiyecek verilen oyunlar, yarışmacılar için ayrı bir önem taşıyor. Bu akşam ise ödül oyununda kazanan takıma verilecek ödül kişi başına 4 adet peynirli poğaça olarak açıklandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyununda seçim yapacak takımı belirlemek için avantaj oyununa çıktılar. İki takımdan üç kadın üç erkek yarışmacı seçildi. Oyundaki eşleşmeler şöyle oldu; İsmail - Steven, Sergen - Poyraz, Batuhan - Yunus Emre ve Bahar - Ayşe, Merve - Hanzade, Melis – Aleyna…

Bu eşleşmeler sonrasında mücadelelerde erkeklerde kazanan ünlüler, kadınlarda ise gönüllüler oldu. Son olarak seçilen iki atıcı ile oyunu kazanan takım belirlendi. Ünlüler atıcı olarak İsmail’i, Gönüllüler ise Ayşe’yi seçti. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen atışlarda kazanan Ayşe oldu ve Gönüllüler takımına avantajı kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor 10. bölümde ekrana gelen ödül oyunu için parkur tamamen deniz içine kurulmuştu. Birçok engeli aşacak olan yarışmacıları finalde iki atış bekliyordu. Sepete atılacak diskler yarışmacıları epey zorladı. Avantajı kazanan ve seçtiği yarışmacı ile karşılaşan Gönüllüler, oyuna hızlı başladı ve skoru 7-2’ye kadar getirdiler. Ünlüler, bir sayı kazanarak 7-3 yaptılar ve umutlandılar. Fakat Gönüllüler, Ünlüler’i sonraki üç oyunda da yenmeyi başardı. Böylece, Survivor 2021’in en farklı galibiyetini elde ettiler. Survivor’da ödül oyununu 10-3 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.