Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 19 Ocak Survivor 2021’de ödül neydi?

Heyecan dolu yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için parkura çıktı. Verilen nefis yemek ödülü ise yarışmacıları daha da hırslandırdı ve bu da parkura yansıdı. Kıyasıya mücadele sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte 19 Ocak Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 23:07
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 00:37

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de yeni bir ödül oyunu için takımlar parkurda karşı karşıya geldi. 19 Ocak 2021 tarihli Survivor 9. bölümde müthiş mücadeleler, nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Oyun, iki takım arasında kıyasıya mücadele içinde geçti. Son anına kadar yarışmacılar Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, nefis yemek ödülünü kazanmak için son güçlerine kadar parkurda yarıştı. Survivor yeni bölümde günün sonunda ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor'da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Ödül neydi?

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor 9. bölümde oynanan ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları kişi başına iki tane sosisli sandviç yiyecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde ödül oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununda karşılaştı. Avantaj oyunu eşleşmeleri ise şöyle; İsmail – Poyraz, Batuhan – Yunus Emre, Sergen – Steven, Melis – Aleyna, Bahar – Sancakay, Merve – Ayşe…

Kıyasıya mücadelelerin sonunda avantaj oyununu kazanan takım Ünlüler oldu ve ödül oyunu seçim avantajını kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de heyecan ve mücadele dolu ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, rekabetin dozunu artırarak verilen ödülü kazanmaya çalıştı. Parkurda tüm güçlerini ortaya koyan yarışmacılardan kim atışlarda sepete üç başarılı atış yaparsa sayıyı takımına kazandırdı. Oyunda seçim avantajını kazanan Ünlüler, ilk yarısında performansları ile arayı açtı ve skoru 7-3 yaptı. Gönüllüler takımı, bir atak yaparak skoru 7-5 yaptı. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-6’ya geldi. Oyunu Ünlüler kazanacak derken Steven’ın aldığı sayı ile Gönüller bir kez daha umutlandı. Bu galibiyet sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak skoru 9-9 yapmayı başardı.

Survivor yeni bölümde oynanan ödül oyunu bayrak yarışına kalınca takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Melis ile Sergen, Gönüllülerden Steven ve Ayşe parkura çıktı. Bayrak yarışında normal oyundakinden farklı olarak finalde üç değil beş başarılı atış yapılması gerekiyordu. Bayrak yarışında atıcılar ise Steven ve Melis idi. Rakibine göre daha hızlı ve başarılı beş atış yapan Melis, takımına ödülü kazandırdı. Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Ünlüler oldu.