Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 15 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Sevilen yarışma Survivor 2021’de 15. hafta başladı. Survivor 70. Bölümde haftanın ilk gününde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 15 Nisan Perşembe Survivor yeni bölümde kıran kırana geçen mücadeleye damga vuran olay Dora’nın oyun alanında yemek temin etmesi oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2021 22:41
Değiştirme Tarihi: 15.04.2021 22:41
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 15 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor Türkiye’nin 15. haftası ödül oyunu ile başladı. Ödülü kazanmak isteyen yarışmacıların parkurdaki mücadelesi nefes kesti. Dora’nın oyun alanında yemek temin etmesi ise günün en çok merak edilen olayıydı. Günün sonunda çok çekişmeli geçen oyunda ödülü kazanan takım belli oldu. İşte 15 Nisan Perşembe Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyununa Gönüllüler takımında Poyraz ve Berkay oynamadı. Ünlüler takımında ise Çağrı parkura çıkamadı. Ayrıca tedavisi süren Merve de ödül oyununda oynayamadı. Oyunda seçim avantajını kazanan Gönüllüler takımı oldu. Oyunda yarışmacıları en çok zorlayan denge engeli oldu. Tüm engelleri geçen yarışmacıları finalde üç basket atışı bekliyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler oldu. Rakibi ile arasındaki farkı açan Ünlüler takımı, bu skoru oyun sonuna kadar korudu. Mücadeleyi 10-3 skorla kazanan Ünlüler takımı, ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, nefis tavuk butları, salata, içecek, patates olan yemeği yiyebilecek. Bunun yanında bir tam bölüm Exxen’de yayınlanan “Konuşanlar” dizisi izleyebilecek.

YEMEK TEMİN EDEN DORA’YA ÜÇ ÖDÜL CEZASI!

Survivor 2021 yeni bölümde ödül oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Dora’nın oyun alanından yemek temin ederken yakalandığını açıkladı. Dora, bekletilen noktada yemeklerin olduğunu ve dayanamadığını itiraf etti. Verilen cezaya razı olduğunu söyleyerek özür diledi. Dora’ya bu kural ihlali karşısında üç ödülden yararlanamama cezası verildi.