Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 12 Ocak Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 12 Ocak Pazartesi günü ekrana gelen Survivor 4. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül için karşı karşıya geldi. Survivor ödül oyunu parkuru yarışmacıları çok zorlayan engellerden oluşuyordu. Çamurdan sudan oluşan engelleri aşan yarışmacılar, ödülü kazanmak için inanılmaz bir performans sergiledi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 22:02
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 22:07
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 12 Ocak Survivor 2021’de ödül neydi?

Ekranların çok sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bugün ödül oyunu heyecanı yaşandı. Eleme konseyi öncesinde yapılan ödül oyununda verilen ödül yarışmacıları epey hırslandırdı. 12 Ocak 2021 tarihli Survivor 4. bölümde Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, zorlu parkurda müthiş bir mücadele gösterdi. Kıyasıya rekabetin sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bugün oynanan ödül oyununu kazanan takıma nefis bir meyve tabağı verilecek. Çeşit çeşit meyvelerin olduğu bu tabağın ilki oyundan hemen sonra verilecek. Diğeri ise ertesi sabah kazanan takımına kampına getirilecek. Bunun dışında kazanan takıma güzel bir hamak verilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyununda seçme şansını kazanmak için takımlar avantaj oyunu oynadı. Oyun, üç erkek üç kadın yarışmacı ile yapıldı. Erkeklerde kazanan Gönüllüler oldu. Kadınlarda ise Ünlüler kazandı. Atışlarda Ünlülerden Meryem’e karşı Gönüllülerden Yunus Emre karşı karşıya geldi. İlk iki çubuğu doğru atışı yapan Yunus Emre, avantajı gönüllülere kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Çeşitli engellerden oluşan parkurun finalindeki çamurlu kısım yarışmacıları epey zorladı. Uzun parkurun sonunda yer alan çamurlu kısımdan çıkarken büyük efor sarf etti. Bu şekilde oynanan ödül oyununda puanlar karşılıklı alındı. Ve skor 9-9 olunca ödül oyununu kazanan takımı belirlemek bayrak yarışına kaldı.

Ödül oyunu bayrak yarışı için iki takımdan en iyi kadın ve en iyi erkek yarışmacı belirlendi. Ünlüler takımından İsmail ve Meryem, Gönüllüler takımından Poyraz ve Ayşe parkura çıktı. Bu dörtlü arasında oynanan bayrak yarışını kazanan 10-9 skorla Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

GÖNÜLLÜLERLERDEN REŞAT’IN SON DURUMU NEDİR?

Survivor son bölümde ada konseyinde Reşat’ın sakatlığı iki takımın yarışmacılarını da üzmüştü. Ayağında kırık olduğu tespit edilen Reşat’ın Survivor 2021’e devam edememe ihtimali olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, son kontroller sonrasında kesin kararın verileceğini söylemişti. Bugün ödül oyununda yer almayan Reşat’ın doktor kontrolünde olduğu, sakatlığı ile ilgili film çekildiği söylendi. Filmden çıkan sonuca göre Reşat’ın Survivor’daki kaderi belli olacak.