Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödülü hangi takım kazandı?

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı belli oldu. Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, müthiş bir ödül için karşı karşıya geldi. Sıcak bir havada suyun içine kurulmuş parkurda kıyasıya mücadelenin yaşandığı ödül oyunu nefes kesti. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 8 Şubat Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2021 22:40
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 22:40
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödülü hangi takım kazandı?

Ekranların mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de çok heyecanlı bir ödül oyunu ekrana geldi. 8 Şubat Pazartesi günü Survivor’ın 23. bölümünde ödülü kazanmak isteyen takımların müthiş mücadelesi soluksuz izlendi. Günün sonunda ödül oyununu kazanan takım, nefis ödülün keyfini doyasıya çıkardı. İşte Survivor ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bugün çok özel bir ödül vardı. Yarışmacıları çok sevindiren ödül Züber Lokma çeşitleri ve sandviç idi. Oyunda beş puana ilk ulaşan Ünlüler takımı oldu ve tadım şansını elde ettiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Bayrak yarışında erkeklerde ve kadınlarda Ünlüler kazandı. Böylece ödül oyununda seçim avantajını Ünlüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde çok zevkli bir ödül oyunu oynandı. Oyunda parkur tamamen deniz üzerindeydi. Yarışmacılar, suyun içinde çok zorlu bir mücadele verdi. Türlü engelleri aşarak finale kadar gelen yarışmacılar, sayıyı almak için kum torbaları ile dört küpü devirmeleri gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler oldu ve skoru 3-0’a getirdi. Sonraki iki oyunu alan Gönüllüler arayı kapatmayı başardı. Fakat Ünlüler bir kez daha atak yaparak skoru 7-2 yaptılar. Gönüllüler farkı kapatmaya çalıştı, Üst üste sayılar aldılar. Heyecanın iyice arttığı Survivor’da ödül oyununu Ünlüler takımı 10’a 7 skorla kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.