Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de büyük ödül neydi? (12 Nisan 2021)

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 12 Nisan Pazartesi Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı, ödül için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2021 22:46
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 23:12

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 68. bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı büyük ödülü kazanmak için parkurda müthiş bir mücadele verdi. Günün sonunda oyunu kazanan takım, muhteşem bir ödül kazandı. İşte 12 Nisan Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takıma bir hafta kampında kullanabileceği kahve öğütme makinesi verilecek. Ve verilecek kahve ile Türk kahvesi yapabilecekler. Ayrıca akşam yemeğinde Kuşbaşılı club sandviç, patates kızartması, chicken fingers ve pide yiyecek. Son olarak ise Coco Bonbo performans sanatçıları tarafından müthiş bir şov izleyecekler.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam avantaj oyunu için Ünlüler takımından Merve – Batuhan, Gönüllüler takımından Aleyna – Berkay parkura çıktı. Batuhan atışları ile takımına avantajı getirdi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ödül oyununda parkur su kaydırağı ile başlıyordu. Havuz engeli, denge engelini aştıktan sonra yarışmacılar, yere sıfır filenin altından sürünmeleri gerekiyordu. Finalde ise altı tane küpü iki çubuk üzerine dizilmesi, sonrasında tüm küplerin top atışları ile devrilmesi gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler, rakibi ile arasındaki farkı açtı ve skoru 7-2’ye getirdi. Sonrasında Gönüllüler takımının atağı geldi ve skoru 8-7’ye kadar getirdi. Merve’nin Ayşe’yi yendiği karşılaşma sonrasında en iyiler mücadelesi yapıldı. İlk olarak parkurda Dora ile Batuhan yer aldı. Bu karşılaşmada Batuhan, Dora karşısında final sayısını almayı başardı. Böylece Ünlüler takımı 10-7 skorla ödül oyununu kazandı.