Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021 ödül oyununu Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam yeni kurulan takımlar ilk kez karşı karşıya geldi. Ünlüler Gönüllüler yerine Mavi ve Kırmızı takımın mücadelesi yine heyecanla izlendi. 6 Mayıs Perşembe Survivor yeni bölümünde yeni takımlar, ödülü kazanmak için karşılaştı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Mavi takım mı Kırmızı takım mı? İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2021 23:21
Değiştirme Tarihi: 06.05.2021 23:21
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021 ödül oyununu Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de yeni takımlar parkura ilk kez çıktı ve ödül oyununda karşı karşıya geldi. Melis’in elenmesi sonrasında takımlar karıştırıldı. Ünlüler ile Gönüllüler takımında olan yarışmacılar, çeyrek finale kadar Mavi ve Kırmızı takım olarak yarışacak. 6 Mayıs Perşembe Survivor 86. bölümde eski takım arkadaşları yeni rakiplerin mücadelesinde kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

SURVİVOR YENİ TAKIM KADROLARI

Mavi takım: Poyraz, Ayşe, Steven, Sergen, Merve, Dora

Kırmızı takım: İsmail, Batuhan, Berkay, Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Bu akşam Survivor 2021’de Kırmızı takım oylamasında Batuhan kaptan oldu. Mavi takımda ise Merve Aydın yeni takımında ilk haftasında kaptan oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları; Domino’s’tan pizza, suffle, dürümos, kızarmış tavuklar gibi çeşitli ürünleri yiyebilecek. Ayrıca, Exxen’den Hasan Can Kaya’nın Bir Yeraltı Sitcom’unu izleyebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de yeni haftaya yeni takımlarla başlandı. Survivor’ın 18. haftasında kurulan yeni takımların ödül oyunundaki mücadelesi nefes kesiciydi. Survivor’ın sıkı takipçileri, bazı isimlerin karşılaşmasını özellikle heyecanla bekliyordu. Kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe’yle ilk karşılaşmasında kazanan isim oldu. Ve Kırmızı takımın oyundaki ilk sayısını aldı. Sonrasında İsmail, Sergen’i, Berkay da Poyraz’ı yenmeyi başardı. Ve skoru 3-3 oldu.

Ödül oyununda bu skordan sonra karşılıklı sayılar ile uzun süre denge bozulmadı. Mavi takım, 9-7 yapıp ödüle çok yaklaştı. Fakat Kırmızı takım, aldığı iki sayı ile oyunu bayrak yarışına götürdü.

Ödül oyununda bayrak yarışı için Mavi takım Steven – Merve, Kırmızı takım Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu çiftini çıkardı. Bayrak yarışında finalde beş başarılı yapılması gerekiyordu. Günün başarılı isimi Aleyna Kalaycıoğlu, güçlü rakibi karşısında çok iyi atışlar yaparak sayıyı takımına kazandırdı. Böylece 10-9 Kırmızı takım, ödül oyununu kazanan takım oldu.