Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisini hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam müthiş bir ödül oyunu ve basketbol derbisi ekrana geldi. Sevilen yarışma Survivor 20212’in 5 Nisan Pazartesi bölümünde heyecan dorukta idi. Survivor’da bir ilk olan ödül oyununu kazanan takımı süper bir ödül bekliyordu. Sonrasında ekrana Survivor 2021 basketbol derbisi geldi. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric’in Acun Medya takımında oynadığı basketbol maçında kıran kırana mücadele yaşandı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne idi? Survivor 2021’de basketbol derbisini hangi takım kazandı? İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 00:13
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 01:05

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. 5 Nisan Pazartesi akşamı Survivor’ın 63. bölümü ekrana geldi. Survivor’da bir ilk olacak ödül oyununda karşılan iki takımı, oyununda sonunda ise çok farklı bir ödül bekliyor idi. Devamında müthiş bir basketbol derbisi oynandı. Eski NBA yıldızı Marko Jaric’in Acun Medya takımında yer alacağı basketbol maçı çok çekişmeli geçti. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı, ödül ne idi? Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisini hangi takım kazandı?

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam oynanacak oyunun ödülü çok farklı idi. Birleşme partisi sonrasında ödüllerin arttığı Survivor’da oyunu kazanan takımı bir tekne alacak. Oyun bitimiyle kazanan takımı alan tekne, onları güzel bir sahilde restorana götürecek ve yarışmacılar, müzik eşliğinde nefis bir akşam yemeği yiyecekler. Aynı zamanda Obsesso soğuk kahve çeşitleri ile brownie yemenin keyfini çıkaracak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan ödül oyunu bir ilk oldu. Oynayış tarzı ile Survivor'da bir ilk olan oyunda ilk üç karşılaşma bayrak yarışı şeklindeydi. Oyuna iki takımdan bir kadın bir erkek yarışmacı çıktı. Önce erkekler ile başlayan oyunda askı merdivenle kule üzerindeki beş çubuğu alan yarışmacılar, sahile koşarak atışlara geçti. Atışlarda ise getirilen çubuklar düzeneklere dizildi ve yine çubuklar ile masadan düşürülmeye çalışıldı. Atışları bitiren yarışmacı, bayrağı kaldırarak kadın yarışmacının başlamasını sağladı. Aynı şekilde devam eden oyunda bir takım iki sayı birden alabiliyordu. Bu şekilde oynanan oyunda ilk iki oyunu alan Ünlüler, 4-0 öne geçti. Sonraki oyunu kazanan Gönüllüler 4-2'ye getirdi. Devamında tekli karşılaşmalar başladı. Ünlüler, beş puana ilk ulaşıp tadım yapma şansına erdiği ödül oyununda mücadele son ana kadar devam etti. Günün sonunda ödül oyununu 10-7 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA BASKETBOL DERBİSİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ekrana gelecek basketbol derbisi heyecanla bekleniyor. Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisinin süper konuğu, eski NBA yıldızı Marko Jaric idi. Oyunda kazanan takımı tutan yarışmacılara verilecek ödül ise büyük bir dilim cheesecake idi. Survivor 2021 takımını tutanlar Poyraz ve Reşat idi. Diğer yarışmacılar Acun Medya'yı tutmayı tercih etti. Oyun, dört çeyrek üzerinden oynandı. Son çeyrek 33-33 berabere bitince maç uzatmalara gitti. Oyunda mücadele ve tempo çok yüksekti. Uzatmalarda Acun Medya, Survivor 2021'i 39-38 skorla yenmeyi başardı.

Birinci çeyrek: 9-8 Survivor 2021

İkinci çeyrek: 15-12 Acun Medya

Üçüncü çeyrek: 24-23 Survivor 2021

Dördüncü çeyrek: 33-33

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.