Survivor’da ödül oyununu kim kazandı, ödül neydi? İşte 26 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor All Star 2022’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı, nefis bir ödül için karşı karşıya geldi. Nefeslerin tutulduğu oyunda dominoyu iyi dizen takım, ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2022 23:11
Değiştirme Tarihi: 26.01.2022 23:43

Sevilen yarışma Survivor 2022 All Star’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Eleme konseyi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki ödül mücadelesi nefesleri kesti. Deniz parkuru sonrasında domino dizilimini iyi yapan takım, ödül oyununu kazandı. İşte 26 Ocak Survivor 2022 ödül oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununda yarışmacılar, deniz parkuru sırasında dört küpü kıyıya taşımaları gerekiyordu. Sonrasında kıyıya varan yarışmacılar, getirdikleri küpleri mekanizmaya yerleştirip önden üç küp düşürmeye çalıştı. Sonrasında onları zorlu bir domino oyunu bekliyordu. 9 tahta parçasını domino gibi dizip sondaki renkli parçayı sepete düşürmek için yoğun emek harcadılar.

Ödül oyununda ilk olarak parkura kadın yarışmacılar çıktı. Ünlülerin iyi başladığı oyunda skor 4-0 iken Gönüllülerin atağı geldi. Üst üste altı sayı alan Gönüllüler 6-4 öne geçti. Sonraki iki sayıyı alan Ünlüler, beraberliği yakaladı ama koruyamadı. İki sayı daha alan Gönüllüler kadın yarışmacıları, 8-6 skorla ilk turu kazandılar.

İkinci turda erkek yarışmacılar parkura çıktı. Bu turda başa baş bir mücadele vardı. Karşılıklı alınan sayılarla berabere giden skor, 4-4’ten sonra Ünlüler tarafına değişti. Farkı korumayı başaran Ünlüler takımı, ikinci turu 8-5 skorla kazandı.

Genel skor 1-1 olunca en iyiler mücadelesine geçildi. Bu oyunda Ünlülerden Merve, Elif, Batuhan, Atakan çıkarken Gönüllülerden Nisa, Seda, Gökhan ve Ogeday çıktı. En iyiler mücadelesinde skor 2-2 olunca bayrak yarışına geçildi. Birsen – Batuhan’a karşılık Ogeday – Seda ikilisi parkura çıktı. Birsen’in büyük hatası nedeniyle Gönüllüler avantajı elde etti. Batuhan, farkı kapattı fakat Ogeday’ın atışı başarılı oldu. Böylece ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Ödül oyununu kazanan takım, Ülker Dido Gold’tan ikişer tane kazanacak.