Survivor’da ödül oyununu kim kazandı, ödül neydi? İşte 25 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 25 Ocak Salı bölümünde Survivor 2022 yarışmacıları, müthiş ödülü kazanmak için mücadele etti. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödül oyununda nefes kesen karşılaşmalar ortaya koydu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte 25 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım…

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2022 23:22
Değiştirme Tarihi: 25.01.2022 23:52

İlgiyle takip edilen Survivor All Star’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2022’nin 25 Ocak Salı bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödül için parkurda müthiş mücadeleler ortaya koydu. Nefes kesen karşılaşmaların yaşandığı Survivor ödül oyununda kazananı en iyiler mücadelesiyle belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte ödül oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam oyunu kazanan takımın ödülü; içinde ananas, mango, yoğurt, fındık, badem, kaju, muz, kivi, Hindistan cevizi olan zengin çeşitli nefis bir karışım.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ödül oyununda yarışmacılar, bir silindir içine girdi. Bu silindir iki takım arkadaşı tarafından parkurda döndürülerek engelleri aşması gerekiyor. Parkur sonunda silindir içindeki yarışmacı, iki çubuğu başarılı bir şekilde silindire atması lazımdı. Parkura önce kadın yarışmacılar çıktı. İlk turda kazanan 8-6 skorla Gönüllüler takımı oldu. İkinci turda erkek yarışmacıların mücadelesini 8-5 skorla Ünlüler kazandı.

Ödül oyununda en iyiler mücadelesine Ünlülerden Batuhan, Parviz, Elif ve Birsen, Gönüllülerden Nisa,  Seda, Ogeday, Berkan çıktı. Bu turda Gönüllüler, 3-0 galip geldi ve ödül oyununu kazanan takım oldu.