Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı bu akşam belli oldu. Survivor 2022 All Star ünlüler gönüllülerde bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları ödülü kazanabilmek için parkurda canla başla yarıştı. Son ana kadar süren heyecan dolu mücadeleyi kazanan ve ödülün sahibi olan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 23:05
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 23:05
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım

Survivor 2022 All Star’da büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Survivor’da bu yılın ilk ödül oyununda mücadele etti. Günlerdir ilk defa adam akıllı bir yemek için mücadele eden yarışmacılar, ödülü gördükleri anda adeta çılgına döndü. Nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Ocak Survivor 2022’de ödül oyununu kazanan takım.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star’da ödül oyununu kazanan takım bu akşam oynanan mücadele sonunda belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam oldukça zorlu bir parkurda muhteşem bir ödül için mücadele etti. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları da ödülü kazanabilmek için tüm enerjileriyle savaştı. Son ana kadar süren mücadele sonunda ödülü kazanan ve yemeklerini afiyetle yiyecek olan takım belli oldu. Survivor’da bu yılın ilk ödül oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2022’de bu yılın ilk ödül oyunu bu akşam oynandı. Oldukça harika bir ödül için mücadele eden iki takım yarışmacıları da parkurda zorlu anlar yaşandı. Kazanan gönüllüler takımı harika ödülle buluştu. Survivor’da bu akşamın ödülü çizi kraker oldu.