Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 8 Şubat Survivor 2021’de ödülü Ünlüler mi Gönüllüler mi aldı?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki kıyasıya rekabet devam ediyor. Survivor’da dokunulmazlık oyunları sonrasında haftanın iki eleme adayı belirlendi. 8 Şubat Pazartesi günü Survivor’ın 23. bölümünde müthiş bir ödül oyunu ekrana geldi. İki ayrı botla parkura gelen Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki ödül oyunu mücadelesi nefes kesti. Ünlülerden Gonca'nın söyledikleri iki takımı karşı karşıya getirdi. Oyununda kazanacak takıma verilen ödül yarışmacıları çok sevindirdi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül ne oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2021 22:36
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 23:12

Ekranların en çok sevilen yarışması Survivor Türkiye, 2021 sezonunda Ünlüler Gönüllüler formatı ile devam ediyor. Survivor 2021’de iki dokunulmazlık oyunundan birini Ünlüler, birini Gönüllüler kazanmış ve oylama sonucunda Doğan ve Hanzade potaya giren isimler olmuştu. Stresli dokunulmazlık oyunu sonrasında yarışmacıları, Survivor’ın 23. bölümünde kıran kırana bir mücadeleye girişti ve verilecek müthiş ödülü kazanmaya çalıştı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül ne oldu?

SURVİVOR’DA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor Türkiye’de yarışmacılar, ödül oyununda verilen yemek ödüllerini çok önemsiyor ve kazanmak için çok hırslı oynuyorlar. Adada yiyemedikleri pizza, ekmek arası köfte gibi yemeklerin verildiği ödül oyunları Ünlüler ile Gönüllüler arasında rekabeti artırıyor. Bu akşam ise verilecek ödül ise yarışmacıları yine çok sevindirecek bir ödül oldu. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım, Züber Lokma çeşitlerinden yiyebilecek. Ayrıca yanında da sandviç yiyebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'nin 23. bölümünde avantaj oyunu üç erkek, üç kadın ile yapıldı. Takımlara verilen mühlet sonunda avantaj oyununa çıkacak yarışmacılar belirlendi. Eşleşmelerin belirlenmesi sonrasında avantaj için bayrak yarışı başladı. Erkeklerde Ünlüler, oyunu çok erken bitirdi ve İsmail çok rahat atışlar yaptı. Dört isabetli atış sonucunda erkeklerde avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu. Kadın yarışmacılarda ise kazanan Ünlüler olunca ödül oyununda seçim avantajı Ünlülerin oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bugünkü ödül oyununda Ünlülerden Barış, Gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyunda yer almadı. Verilecek nefis ödülü kazanmak için zorlu parkurda denize bata çıka oynanan oyunda tansiyon yükseldi ve iki takım arasında tartışmalar yaşandı. Oyunda hızlı başlayan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler tam farkı kapattığı vakit Ünlüler tekrar üst üste sayılar ile birlikte farkı yine açtılar. Karşılıklı alınan sayılar ile heyecan doruğa çıktı. Fakat günün sonunda sevinen takım ödül oyununu 10'a 7 skorla kazanan Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor’ın beşinci haftasında yine kıran kırana dokunulmazlık oyun mücadelesi ekrana geldi. Cumartesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler 6 sayı farkla kazandı. Fakat Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu ise son sayıya kadar başa baş geçti. Ünlülerin öne geçtiği, Gönüllülerin geriden gelip yetiştiği, sonrasında karşılıklı alınan sayılar sonrasında bayrak yarışına kalan oyunu kazanan Ünlüler oldu. Ada konseyinde ise Ünlülerin eleme adayı Doğan, Gönüllülerin eleme adayı ise Hanzade oldu. Salı günü, iki takımın SMS birincisi tarafından birer isim daha açıklanacak. Böylece haftanın eleme adayları belli olacak.