Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 8 Nisan Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan takım

Ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2021’de bu akşam yeni bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Bu akşam, Survivor’ın 8 Nisan Perşembe 65. bölümünde ilk olarak takım kaptanları belirlendi. Sonrasında Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Verilen ödülü kazanmak isteyen iki takım mücadelesi nefes kesti… Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? 14. haftanın takım kaptanları kimler oldu? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2021 23:02
Değiştirme Tarihi: 08.04.2021 23:58

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor Türkiye’nin 14. haftası yeni bir ödül oyunu ile başladı. Ödül oyunu öncesinde yeni haftanın takım kaptanları belirlendi. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor 65. bölümde ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 8 Nisan Perşembe Survivor yeni bölümde yarışmacıların ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Günün sonunda mücadeleyi kazanan takım, nefis bir ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler ve Gönüllüler kaptanları kim oldu? Survivor’da ödül ne idi?

YENİ HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de 14. hafta bu akşam ödül oyunu ile başladı. Oyun öncesinde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yeni haftanın kaptanlarını seçmek için oylama yaptı. Bu hafta Ünlüler takımına Batuhan, Gönüllüler takımına Poyraz kaptanlık yapacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Domino's'tan üç çeşit pizza yiyebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de ödül oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Ünlülerde Merve - Batuhan, Gönüllülerde Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu ikilisi parkura çıktı. Kıyasıya mücadele sonunda Gönüllüler takımı avantaj oyununu kazandı ve seçim yapma şansını elde etti. Gönüllüler takımında Poyraz, sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Ünlüler takımında ise Çağrı oyun dışında kaldı. Eşleşme sonrasında ise Gönüllüler takımında Aleyna Çalışkan ve Reşat, ilk turda dışarda kalan isimler oldu.

Survivor'da ödül oyunu su üzerinde kurulan parkurda oynandı. Parkurun bir kısmında sala binen yarışmacıları, arkadaşları mekanizma ile çekiyordu. Tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbalarını fileden sektirip istenilen yere düşürmesi gerekiyordu. Mücadele çok çekişmeli geçti. Skor 9-7 Gönüllüler lehine olunca en iyiler seçildi. Ünlülerden Çağrı ve Merve, karşılaştıkları rakipleri Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu'ndan birer sayı alarak skoru 9-9'a getirdiler.

Ödül oyunu bayrak yarışına Ünlüler Batuhan - Melis, Gönüllüler takımı Reşat - Ayşe olarak çıktı. Nefeslerin tutulduğu oyunda atışlarda Batuhan ile Ayşe karşı karşıya geldi. Beş başarılı atışı, rakibinden önce yaparak skoru 10-9 yaptı. Ve ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da geçen hafta iki dokunulmazlık oyununu da Ünlüler kaybetti. Ada konseyinde aday çıkarmak zorunda kalan Ünlülerden İsmail, Doğan, Sergen ve Batuhan potaya giren isimler oldu. SMS birincisi olan Batuhan olunca adaylığı düştü, yerine de otomatikman Çağrı eleme adayı oldu. Dört isim arasında arkadaşlarına göre daha az oy alan Doğan, Survivor hayallerine veda etti.

SURVİVOR’DA KİMLERE NE CEZASI VERİLDİ?

Survivor 2021 son bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı “beklenmedik, umulmadık gelişme” diyerek kural ihlali yapan yarışmacıları açıkladı. Bu isimler; Aleyna, Aleyna Çalışkan, Hanzade, İlayda ve Batuhan idi. Bu yarışmacılara üç ödülden faydalanamama cezası verildi.