Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 6 Mayıs Survivor 2021’de yeni takımlar ödül oyununda karşı karşıya!

Survivor 2021’de yeni kurulan takımlar ilk kez bu karşı karşıya geldi. Ünlüler takımında Melis’in elenmesi sonrasında takımlar karıştırılmıştı. Ünlüler Gönüllüler olarak başlayan Survivor 2021 yeni sezonu Mavi takım ve Kırmızı takım olarak devam edecek. 6 Mayıs Survivor 86. bölümde karışan takımlar ödül oyununda karşılaştı. Ödül oyununda özellikle eskiden aynı takımda olup şimdi rakip olan yarışmacıların mücadelesi merak ediliyordu. Sevilen oyun Anlat Bakalım oyunu da bu akşam ekrana geldi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Yeni takım kadrolarında kimler var? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2021 22:47
Değiştirme Tarihi: 07.05.2021 00:56

Sevilen yarışma Survivor 2021’de yeni dönem başladı. Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan Survivor’da takımlar karıştırıldı. Melis Sezer’in elenmesi sonrasında karıştırılan takımlar ile Mavi takım ve Kırmızı takım ortaya çıktı. Ünlülerde Survivor’a başlayıp Mavi takıma, Gönüllülerde başladığı oyunda Kırmızı takıma geçen yarışmacılar oldu. Takım arkadaşı iken şimdi rakip olan yarışmacılar, bu akşam ödül oyununda rakip olarak mücadele etti. 6 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen Survivor 86. bölümde Kırmızı takım ve Mavi takım, ödül oyununda ve Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Survior Türkiye yeni bölüme dair detaylar…

SURVİVOR 2021’İN YENİ TAKIMLARI

Survivor 2021’de Melis’in elenmesi sonrasında takımlar karıştırıldı. Buna göre takımların kadrosu şu şekilde oldu;

MAVİ TAKIM: Poyraz, Ayşe, Merve, Steven, Sergen, Dora

KIRMIZI TAKIM: İsmail, Batuhan, Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

18. HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021'in 18. haftasında yeni takımlar kaptanlarını seçti. Kırmızı takımda kaptanlığa Batuhan, Mavi takımda ise Merve Aydın seçildi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Dominos Pizza'dan pizza, dürümos, suffle, kızarmış tavuk gibi çeşitli yiyecekleri yiyebilecek. Sonrasında ise Exxen'de yayınlanan Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sitcom'unu izleyebilecek.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de avantaj oyununa Kırmızı takımda İsmail ile Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Merve ve Steven çıktı. Bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yeni takımlar bu akşam ilk defa karşı karşıya geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım arasındaki ödül oyununda gözler eski takım arkadaşlarının mücadelesinde idi. Kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe'yi ilk karşılaşmalarında yenmeyi başardı. Sonrasında Berkay, Poyraz'ı ve İsmail Balaban da eski takım arkadaşı Sergen'i yendi.

Mavi takım, oyuna iyi başladı ve 3-0 öne geçti. Sonrasında Kırmızı takım arayı kapattı. Skor 3-3 olduktan sonra karşılıklı sayılar almaya başladı takımlar. Skordaki bu denge 7-7'den sonra Mavi takım lehine bozuldu ve 9-7 üstünlüğü yakaladılar. Sonrasında Kırmızı takım, iki sayı alarak skoru 9-9 oldu ve bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışına Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Merve ve Steven çıktı. Atışları ise Merve Aydın ve Aleyna Kalaycıoğlu yaptı. Soluksuz izlenen bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım ödülün sahibi oldu.

Bu akşam Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ile çıktığı iki oyunu da kazandı. Aleyna Çalışkan da Ayşe ile karşılaşmayı kazanan isim oldu. Yine Kırmızı takımdan Berkay, çok iyi anlaştığı Poyraz'ı iki kez yenmeyi başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da yarışmacıların eğlendiği ve stres attığı oyun Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. Bu akşam, yarışmacılar, yeni takımları ile birlikte ilk defa Anlat Bakalım oynadı. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları, en çok kelimeyi bilerek verilen ödülü kazanmaya çalıştı. Oyunda kahkaha yine eksik olmadı. Günün rekorunu Dora ve Merve ikilisi 9 kelime bilerek kırdı. Altıda bitecek Anlat Bakalım oyununda skor 5-5 olunca en iyiler mücadelesi yapıldı. Mavi takımdan Dora ve Poyraz, Kırmızı takımdan İsmail ve Batuhan çıktı. Mavi takım, rakibin beş kelimesine karşılık beş kelime bilince 6-5 Anlat Bakalım oyununu kazandı.