Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 4 Şubat Survivor 2021’de ödülü kazanan takım Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam yeni bir ödül oyunu oynandı. Survivor son bölümde iletişim oyununu Ünlüler kazanmış, adaya veda eden isim ise Duygu olmuştu. 4 Şubat Perşembe günü Survivor’ın 20. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir ödül mücadelesi yaşandı. Oyundan önce açıklanan ödül ise iki tarafın yarışmacılarını sevinçten havaya uçurdu… Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 22:44
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 23:39

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam 20. yeni bölüm ekrana geldi. Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, açıklanan ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele etti. Oyun sırasında, ortam gerilecek, tansiyon yükselecek, tartışmalar yaşandı. Oyunu kazanan güzel bir ödüle kavuşurken kaybeden takım ise bu nefis ödülü kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. 4 Şubat 2021 Survivor yeni bölümde ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne oldu? İşte Survivor ödül oyununa dair detaylar…

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021'de her hafta takım kaptanları yeniden seçiliyor. İkinci haftada başlayan bu uygulamada Reşat ile Barış takım kaptanları olmuştu. Sonrasında yapılan seçimlerde takımlar yine aynı isimler için oy kullandı. Bu akşam da yapılan oylama ile Gönüllüler takımı kaptanı Reşat, Ünlüler takımı kaptanı Barış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NE OLDU?

Survivor yeni bölüm tanıtımında Murat Ceylan’ın ödülü açıklaması ile yarışmacılar sevinçten çılgına dönüyor. Özellikle açlık çekilen ve tek çeşit erzak ile yapılan yemekler sonrasında farklı yiyecek ödülleri yarışmacılar açısından çok önemli oluyor. Ton balıklı sandviç, ekmek arası köfte, karışık çerez ve buna benzer birçok ödül dana önce verilmişti. Survivor yeni bölümde ödül oyununu kazanan takım Domino's pizza keyfi yaşayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da oyunlar kadar öncesinde oynanan avantaj oyunu da çok zevkli geçiyor. Bayrak yarışı şeklinde yapılan oyunda erkeklerde kazanan Gönüllüler, kadınlarda kazanan ise Ünlüler oldu. Bu yüzden final atışına giden oyunda Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz atıcı olarak seçildi. Bu turda ise kazanan Poyraz oldu ve ödül oyununda seçim avantajını kazanan Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam heyecan ve mücadele dolu bir ödül oyunu ekrana geldi. Ünlülerden Çağrı, Gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyuna çıkamadı. Açıklanan ödül ile birlikte parkurdaki rekabet daha da arttı. Yarışmacılar, ödülü kazanmak için parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Böylece ortaya nefes kesen kapışmalar çıktı. Parkurda tüm engelleri aşan yarışmacıları finalde zor bir atış bekliyordu. İplerle gerili duran iki platforma kum torbalarını atmak ve üzerinde durmalarını sağlamak çok zordu. Nefeslerin tutulduğu bu atışlarda başarılı olan takımlarına sayıyı kazandı. Oyunda beş puana ilk ulaşan Gönüllüler takımı ödülin tadına bakma şansını elde ettiler. Fakat 5-2 skorla geldikleri bu tadım sonrasında Ünlüler üç sayı alarak onları yakaladı. Bundan sonrasında ise oyun iki takım arasında gitti geldi. Günün sonunda ise 10'a 8 skorla ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de geçtiğimiz hafta yapılan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler, iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. İlk eleme adayı Duygu, ikinci eleme adayı ise Poyraz oldu. Salı günü açıklanan SMS sıralamasına göre Poyraz birinci olunca adaylığı da düştü. Bu sebeple SMS ikincisi olan Dora da bir aday çıkardı. Poyraz’ın söylediği isim Ayşe, Dora’nın söylediği isim ise Reşat oldu. Haftanın eleme adayları Duygu, Ayşe ve Reşat oldu. Bu üç isim arasından daha az oy alan Duygu, Survivor’a veda etti.