Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 4 Mart Survivor 2021’de ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Survivor’da bu akşam heyecan ödül oyunu ile devam etti. Ekranların sevilen ve çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönülllüler’de 9. hafta mücadelesi bu akşam başladı. Son olarak Çağman Çatay’ın adaya veda ettiği Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, 4 Mart Perşembe akşamı ekrana gelen 40. bölümde ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen kıran kırana mücadele sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor’da ödül ne oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 04.03.2021 22:47
Değiştirme Tarihi: 05.03.2021 00:08

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’in heyecan ve mücadele dolu 9. haftası bu akşam başladı. Survivor Türkiye’nin son bölümünde yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Çağman Çatay olmuştu. Eleme sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler, Survivor’ın 4 Mart Perşembe 40. bölümünde ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Verilen her ödüle farklı bir hırsla çıkan iki takım, kazanmak için parkurda varlarını yoklarını ortaya koydu ve ortaya müthiş karşılaşmalar, güzel bir rekabet çıktı. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım, ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor Türkiye’de bu akşam ne ödül verildi?

TAKIM KAPTANLARI DEĞİŞTİ

Survivor yeni bölümde ödül oyunu öncesinde takımlarda kaptan seçimi yapıldı. Ünlülerde Barış, bir hafta sonra yeniden kaptan seçildi. Gönüllüler ise bir değişikliğe giderek Hanzade'yi takım kaptanı seçti.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de her ödül oyunu, yarışmacıları farklı şekilde sevindiriyor. Bu akşam Survivor'ın 40. bölümünde çok farklı bir ödül verildi. Ödül oyununu kazanan takımın yarışmacılarının giysileri, nevresim takımı Ariel Oxi Ekstra Hijyen ile yıkanacak. Ve kazanan takımın yarışmacıları, patates püresi ve patlıcanlı köfte yiyecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. İki kadın bir erkek yarışmacının çıkarıldığı avantaj oyununda atıcılar Ünlülerden Batuhan, Gönüllülerden Ayşe oldu. Atışlarda rakibinden önce dört başarılı atışı yapan Ayşe, avantajı Gönüllüler takımına kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ve Gönüllüler, adada kalma mücadelelerini sürdürürken ödül oyunları ile açlıklarını gidermeye çalışıyorlar. Farklı oyunlar ve farklı parkurlarda ellerinden gelenin fazlasıyla ortaya koyan yarışmacılar, inanılmaz mücadeleler sergiledi. Kaydırakla başlayan havuzda birçok engeli aşan yarışmacılar, finalde üç başarılı halka atışı yapmaları gerekiyordu. Nefes kesen atışlarda başarılı olan yarışmacılar, takımlarına sayıyı kazandırdı. Müthiş bir heyecan içinde geçen oyunda skor 9-8 olunca Ünlülerden Melis, Gönüllülerden Öykü Uysal parkura çıktı. Bu ikili arasındaki rekabetten kazanan Melis oldu ve Ünlüler takımı 10-8 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’ın son bölümünde eleme konseyinde potaya giren isimler Öykü, Aleyna Çalışkan, Çağman Çatay ve Hanzade oldu. Öykü ile Aleyna Çalışkan, ada konseyindeki Ünlüler ve Gönüllülerde yapılan oylama sonucunda eleme adayı oldular. SMS birincileri olan Batuhan ile Ayşe ise takımlarında potaya girecek isimlerin Çağman ve Hanzade olmasını istedi. Bu dört aday arasında SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Çağman Çatay, adaya veda etti ve yarışmadaki serüveni yaklaşık 10 gün sürdü.