Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 31 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül mücadelesini hangi takım kazandı?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam takımlar, büyük ödül oyununda karşı karşıya geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım, müthiş ödülü kazanmak için parkurda nefes kesen çekişme içine girdi. Günün sonunda zevkli mücadeleyi kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödülde neler var? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 23:20
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 23:20
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 31 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül mücadelesini hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye, her sezon farklı yarışmacıları ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatıyor. Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan sezonda son dokuz yarışmacı arasında mücadele devam ediyor. 31 Mayıs Survivor 2021’de Mavi takım ve Kırmızı takım, büyük ödül için parkura çıktı. Yamaç paraşütü aktiviteli büyük ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, nefes kesen anlar yaşattı. Peki, bu akşam Survivor’da büyük ödülü hangi takım kazandı? Survivor 2021 ödül oyununda yaşananlar…

BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor 2021’de bu akşam kazanan takım, oyun alanından helikopter ile alınacak. Ve Dominik’in en yüksek noktasına götürülecek. Yarışmacılar, burada yamaç paraşütü yapacak. Sonrasında lüks bir villada kıyafetlerini değiştirecek ve nefis bir sofraya oturacak. Yemeğin menüsünde çorba, karışık ızgara, patates kızartması, salata ve sütlaç var.  

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da büyük ödül için yarışmacılar farklı bir parkurda yarıştı. Birçok engeli aşan yarışmacıları farklı bir atış bekliyordu. Önce gömülü üç topu kazarak bulmaları, sonrasında platformu tamamlayıp istenilen şekilde iki atış yapılması gerekiyordu.

Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-1 üstünlüğü yakaladı. Sonrasında Mavi takım, üst üste aldığı sayılar sonrasında 5-3 öne geçti. Oyunda üstünlüğü iki takım arasında gitti geldi. Son olarak 8-8 beraberliğe ulaşıldı. Steven ile Poyraz’ın aldığı sayılar, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.