Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödül için karşı karşıya geldi. 3 Mayıs Pazartesi günü Survivor yeni bölümde ödül için kıran kırana mücadele verildi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor’da büyük ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 23:16
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 23:16
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, Survivor 83. Bölümde büyük ödül için karşılaştı. 3 Mayıs Pazartesi Survivor Türkiye yeni bölümde büyük ödülü kazanmak için parkurda müthiş bir karşılaşma ortaya koydu. Bu akşam, Survivor’da ödül oyununu hangi kim kazandı? Bu hafta büyük ödül neydi? İşte Survivor büyük ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu kazanan takım, iki lüks araba ile alınacak ve Punta Cana’ya götürülecek. Orada süper lüks villada müthiş bir akşam yemeği yiyecekler. Sonrasında ‘90lar partisine gidecekler. Ve geceyi de villada geçirecekler. Ayrıca kazanan takım yarışmacıların Trendyol Cüzdan hesaplarına 10 bin lira yüklenecek.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Avantaj oyununa Ünlüler takımı Sergen ve Melis, Gönüllüler takımı Aleyna Kalaycıoğlu ve Berkay ile çıktı. Bayrak yarışında atıcılar ise Melis ve Berkay idi. Parkurda nefes kesen mücadelede saniye farkıyla son atışı yapan ve kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda rahatsızlığı nedeniyle Dora yer alamadı. Gönüllüler takımının yaptığı seçim sonrasında ilk turda dışarıda kalan Aleyna Çalışkan oldu. Yarışmacıların ilk defa oynayacağı parkurda türlü engeller ve su havuzu yer alıyordu. Tüm engeller aşıldıktan sonra yarışmacıları farklı bir atış bekliyordu. Kum torbaları ile tahtaya paralel çubukları önden vurup tahtanın arka tarafından düşürmeleri gerekiyordu. Ödül oyununda skor Ünlüler ve Gönüllüler lehine sürekli gidip geliyordu. Gönüllüler takımı, skorda dengeyi bozup 6-4 öne geçti. Fakat bunu koruyamadı. Ünlüler takımı, geriden geldiği oyunda rakibine oyun vermeden 6 karşılaşmayı alarak 10-6 öne geçti. Ve büyük ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.