Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül ne idi, hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021’de her Pazartesi büyük ödül oyunu oynanıyor. Her hafta daha da büyüyen ödül için Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir mücadele ortaya konuldu. 3 Mayıs Pazartesi Survivor 2021’de Murat Ceylan’ın sunumu ile ekrana gelecek ödül oyununda Steven ile İsmail arasında sevinç yüzünden tartıştılar. Peki, bu akşam Survivor’da büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 83. bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 22:51
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 00:02

TV8’in çok sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor’da bu akşam, her Pazartesi olduğu gibi büyük ödül oyunu oynandı. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, 3 Mayıs Survivor 83. bölümde ekrana gelecek ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele etti. Steven ile İsmail arasındaki sevinç gösteri tartışmanın tansiyonu yükselteceği ödül oyununu Murat Ceylan sundu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Büyük ödül içeriği nedir? Survivor 2021 yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu kazanan takım, iki lüks araba ile alınacak ve Punta Cana’ya götürülecek. Orada süper lüks villada müthiş bir akşam yemeği yiyecekler. Sonrasında ‘90lar partisine gidecekler. Ve geceyi de villada geçirecekler. Ayrıca kazanan takım yarışmacıların Trendyol Cüzdan hesaplarına 10 bin lira yüklenecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için avanta oyunu oynandı. Bayrak yarışı için Ünlülerden Sergen ve Melis, Gönüllülerden Aleyna Kalaycıoğlu seçildi. Atıcıları Melis ve Berkay olan avantaj oyununu kazanan kamera kayıtları belli oldu. Buna göre saniye farkıyla kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında ödül oyunu oynandı. Yorucu geçen dokunulmazlık oyunu ve gerin ada konseyi sonrasında yarışmacılar, ödülü kazanarak stres atmak ve dinlenmek istiyordu. Bu akşam oynanan ödül oyununda takımlar farklı bir parkurda karşılaştı. Parkurdaki engelleri aşmaya çalışacak yarışmacılar, ödül için nefes kesecek karşılaşmalar ortaya koydu. Ünlüler takımı, bir ara 6-4 geriye düştüğü oyunda 10-6 öne geçmeyi başardı. Böylece Ünlüler takımı, ödül oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE TAKIMLAR KARIŞACAK MI?

Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımından birinin eleneceği kesinleşmiş oldu. Acun Ilıcalı, bu duruma özel olarak Instagram hesabından açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, eğer Ünlüler takımından elenen isim kadın yarışmacı olursa Ünlüler ile Gönüllüler takımlarının karışacağını belirtti. Salı günü eleme sonrasında acil durum konseyi toplanacak ve takımların karışması ve son durumlarına dair açıklama yapılacak.