Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Haziran Survivor 2021 villa ödülünü hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de market oyunu sonrasında takımlar, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye’de adalar birleşti ve takımlar, aynı kampta kalmaya başladı. Günün ikinci oyunu ödül oyunu idi. Survivor’ın 3 Haziran 2021 tarihli yeni bölümünde baş döndüren oyunda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2021 00:22
Değiştirme Tarihi: 04.06.2021 00:42

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de bu akşam yine birbirinden müthiş karşılaşmalar ekrana geldi. 3 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde oynanan ödül oyununda kıran kırana mücadele sonrasında kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Survivor 110. bölüm ödül oyununa dair detaylar, yaşananlar...

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ödül oyunu için yarışmacılar yine farklı bir parkura çıktı. Oyun içinde iki makara sonrasında denge tahtasında geçmeye çalışan yarışmacılar, zor anlar yaşadı. Fakat izleyicilere heyecanlı anlar yaşatan ödül oyunundaki mücadeleler nefes kesti. Kırmızı takımın önde götürdüğü oyunda Mavi takım, geriden gelerek farkı kapattı. Sonrasında ise karşılıklı alınan sayılar ile skorda denge vardı. Mükemmel mücadeleler sonrasında oyunu kazananı bayrak yarışı belirledi. Bayrak yarışında ise nefes kesen mücadele sonunda 10-9 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, soğuk kahve çeşitlerinden içebilecek. Sonrasında ise lüks bir villaya götürülecek takım, müthiş bir havuz partisinde eğlenecek.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Parkurun başında yarışmacılar, dizili küpleri üzerindeki emojilerle ezberleyecek. Tüm engelleri aştıktan sonra finalde önce küpleri aynı sırada dizecek. Sıralama yanlış olursa yarışmacı, parkurun başına toprak yoldan gidecek ama dönüşte havuzu geçmek zorunda idi.  Hafızasına güvenen yarışmacı, başa dönmeden orada çözmeye çalıştı. Oyunda hızlı başlayan Kırmızı takım oldu ve 8-3 öne geçti. Mavi takım ise beş sayı geride kaldığı oyunda üst üste dört sayı alarak farkı bire indirdi. Sonraki karşılaşmalarda Batuhan ve Aleyna’nın aldığı sayılar ile skor 10-7 oldu. Böylece Kırmızı takım, market oyununu kazandı.