Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 29 Nisan Survivor 2021’de ödülü Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Survivor 2021’de yeni hafta bu akşam ödül oyunu ile başladı. Survivor 2021’in 17. haftasında ilk olarak takım kaptanları seçildi. Ünlüler ile Gönüllüler, sonrasında ödül oyununda karşılaştı. 29 Nisan Perşembe Survivor yeni bölümde haftaya ödül ile başlamak isteyen takımların mücadelesi nefes kesti. Peki, bu akşam Survivor’da kim, hangi takım kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? Ödül neydi? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2021 22:24
Değiştirme Tarihi: 29.04.2021 23:14

İlgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de yeni hafta bu akşam başladı. Bu akşam, 29 Nisan Perşembe, Survivor 2021’in 80. bölümü ekrana geldi. Yeni haftanın takım kaptanları belirlendikten sonra Survivor yeni bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geleceği ödül oyununu kazanan takım ve ödülün ne olacağı şimdiden merak ediliyordu. Survivor yeni bölüme dair tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

SURVİVOR'DA YENİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021'de yeni haftanın kaptanları ödül oyunu öncesinde seçildi. Ünlüler takımında yapılan oylamada Batuhan, bu haftanın kaptanı seçildi. Gönüllüler takımından ise seçilen Berkay, bu sezon ilk defa kaptanlık yapacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Herbal Essences şampuanlar ile banyo keyfi yaptıktan sonra güzel bir akşam yemeği yiyecek. Yemekte milföye sarılı et, fırında kabuklu patates, patlıcanlı bademli pilav ve çoban salata var. Ayrıca Exxen’den “Gibi” dizisinin ilk bölümü seyredebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunu öncesinde yarışmacı seçmeleri yapıldı. Parkura çıkan yarışmacılar, denge tahtasından geçip havuz engelini aştılar. Finalde ise önce kum torbası ile yapılan atışla sepetin mekanizmasını açmaya, sonrasında üç basket atışı yapmaya çalıştı. İstekli çıkan iki takımdan oyuna iyi başlayan Gönüllüler takımı oldu ve 4-0 öne geçti. Devamında Ünlüler takımı, aldığı sayılar ile aradaki farkı bire indirdi. Fakat Gönüllüler yine farkı açmayı başardı ve skoru 9-7'ye getirdi. Son sayı ise Steven'dan geldi. İsmail'e karşı çıktığı parkurda karşılaşmayı kazanan Steven, skoru 10-7 yaptı. Ve Gönüllüler takımı ödül oyununu kazandı.

İSMAİL BALABAN'DAN DUYGU DOLU MESAJ!

İsmail Balaban, kazanılan iletişim ödülü ile annesi ile görüşmüş ve bu konuşma sırasında annesinin söyledikleri herkesi şok etmişti. Bu akşam, ödül oyununda Dora karşısında sayıyı aldıktan sonra ailesine mesaj gönderdi. Survivor İsmail, aldığı sayı sonrasında "Canım annem, canım babam. Hiçbir şey sizden daha önemli değil. Sizi çok seviyorum." dedi. İsmail Balaban'ın bu sözleri izleyen herkesi duygulandırdı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de geçen hafta eleme adayları, birer dokunulmazlık kaybeden iki takımdan da çıkmıştı. Oylama sonucunda ve SMS birincileri tarafından söylenen eleme adayları; Aleyna Çalışkan, İlayda, Steven ve Sergen oldu. Bu isimler arasında halk oylamasında en az SMS oyunu alan İlayda Şeker oldu ve Survivor’dan elendi.