Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 28 Ocak Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu. TV8 ekranlarından heyecanla izlenen Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için parkurda karşılaştı. 28 Ocak 2021 tarihli Survivor 15. bölümde Sezonun en zorlu parkurunda yarışmacıların karşısında yüksek, dik, zorlu bir parkur vardı. Müthiş tempolu geçen oyunda müthiş bir ödül kazanan takımı bekliyordu. Peki, Survivor’da kim kazandı? Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 22:54
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 22:54
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 28 Ocak Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan takım

Her bölümü ile farklı bir heyecan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ödül oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu.  28 Ocak Perşembe akşamı Survivor 15. bölümde kazanan takımı nefis bir ödül bekliyordu. Fakat bu güzel ödülü kazanmak için onları bekleyen parkur da çok zorlu idi. Yüksek tempoda geçen oyunda nefesler tutuldu. Günün sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte Survivor ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları köfte ekmek yiyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için yapılan avantaj oyununda üçer erkek ve üçer kadın yarışmacı parkura çıktı. Erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler, avantaj oyununu kazana takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam çok keyifli bir ödül oyunu ekrana geldi. Verilen ödülü kazanmak, açlıklarını bastırmak için yarışmacılar, parkurda çok efor sarf etti. Parkurda yarışmacılar türlü engelleri geçerek finaldeki atışlarda üç seramiği kırmaları ve topu içeri sokmaları gerekiyordu. Bu zor parkurda ödül oyunu iki takım arasında gitti geldi. Son anına kadar başa baş giden oyunda kazanan son iki oyunda belli oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Skor 8-8 olunca iki takım da en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını belirledi. Ünlüler takımı Sergen – Melis, Gönüllüler takımı Poyraz – Ayşe ikilisini seçti. İlk olarak Ayşe – Melis karşılaştı ve kazanan Ayşe oldu. Son oyunda ise Poyraz, Sergen’i yenince skor 10-8 oldu ve Gönüllüler takımı ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.