Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 26 Nisan Survivor 2021’de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam büyük ödül oyunu oynandı. Ünlüler Gönüllüler formatı ile büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de her Pazartesi büyük ödül oyunları ekrana geliyor. 26 Nisan Pazartesi oynanacak oyunda kazanan takım, Las Terranas’a gidecek. Merve’nin tedavisinin bittiği ve parkura döndüğü 26 Nisan Pazartesi Survivor yeni bölümde ödül için büyük mücadele verildi. Oyun sırasında İsmail ile Dora arasında yine tansiyon yükseldi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödül ne idi? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 00:12

TV8’in her bölümü ile izleyicisine farklı heyecan yaşatan yarışması Survivor 2021’de tempo ve rekabet her geçen gün artıyor. Survivor’da bu akşam Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, büyük ödül oyununda karşılaştı. Her pazartesi akşamı oynanan büyük ödülde bu hafta kazanan takım Dominik’in kuzeyindeki Las Terranas’a gidecek. Hafta sonu dokunulmazlık oyunları ve ada konseyi stresi yaşayan yarışmacılar, büyük ödülü kazanarak stres atmayı ve moral bulmayı hedefliyordu. 26 Nisan Pazartesi Survivor 78. Bölümde büyük ödülü hangi takım kazandı? Survivor’da ödül bu hafta ne oldu? Kazanacak takımı ne gibi sürprizler bekliyordu? Survivor yeni bölüme dair detaylar ve gelişmeler haberimizde.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NE İDİ?

Ödül oyununu kazanacak takım oyun alanından alacak araçlar, Las Terranas’a götürecek. Ve zipline yapacaklar. Sonrasında ise özlenen nefis yemekler ile ziyafet çekecek. Son olarak geceyi süper lüks villada geçirecekler. Ayrıca Fotoğraf makinesi, drone, akıllı telefon, aksiyon kamerası gibi elektronik ürünleri de kazanmış olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da avantaj oyununa Ünlüler takımından İsmail – Melis, Gönüllüler takımından Poyraz – Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Avantaj oyununda normal oyuna göre erkek yarışmacılar, kadın yarışmacıların bindiği arabayı çekti. Müthiş heyecanlı geçen bayrak yarışını kazanan Ünlüler takımı, seçim avantajı kazandı.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için kıyasıya bir mücadele veriyor. Oyun öncesinde anons edilen ve tedavisi sona eren Merve, Ünlüler takımına moral oldu. Merve Aydın, oynayamayacak olsa bile arkadaşların benchten destek verdi. Oyun alanında yarışmacıların çekeceği arabalar ve arabalar ile taşıyacakları küpler ve sonrasında finalde masa üzerinde çekecekleri araçlar ile takımlarına sayı kazandırmaya çalıştı. Oyun sırasında Ünlüler takımından İsmail Balaban ve Gönüllüler takımından Dora arasında yaşanacak tartışmalar ortamın tansiyonu yükseltti. Oyuna iyi başlayan takım Ünlüler oldu ve 4-1 öne geçti. Sonrasında Gönüllüler takımı üst üste aldığı sayıları ile skoru 9-7 üstünlüğü ele geçirdi. Son oyunda nefesler tutuldu ve gözler Aleyna Kalaycıoğlu - Melis karşılaşmasına çevrildi. Aleyna, son oyunu kazanarak skoru 10-7 yaptı. Böylece büyük ödülü kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.