Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 25 Ocak Survivor 2022 anlat bakalım oyunu kim kazandı, ödül neydi?

Her bölümü büyük ilgiyle takip edilen Survivor All Star 2022’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2022’nin 25 Ocak Salı bölümünde yarışmacılar, ödül için mücadele etti. Ünlüler ve Gönüllüler, verilecek ödülü kazanmak için parkurda nefes kesen karşılaşmalar ortaya koydu. Sonrasında eğlenip stres atacakları Anlat Bakalım oyunu oynandı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2022 00:16
Değiştirme Tarihi: 26.01.2022 00:16

TV8 ekranlarından izleyicisiyle buluşan Dominik’teki büyük mücadele Survivor All Star 2022’de heyecan sürüyor. 25 Ocak Salı akşamı ekrana gelen dokuzuncu bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşılaştı. Survivor 2022’de içinde bir yarışmacının olduğu vairilin yuvarlanarak götürüldüğü oyunda eğlenceli anlar yaşandı. Ödül oyunu sonrasında bir Survivor klasiği olan Anlat Bakalım oyunu ekrana gelecek. Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı, Anlat Bakalım'ı kim kazandı, ödül ne oldu merak ediliyordu. Survivor All Star yeni bölüm gelişmeleri haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor All Star’da Ünlüler ile Gönüllüler takımı, ödül oyununda karşılaştı. Nefis bir yiyecek ödüllü oyunda zaten aç olan yarışmacılar parkurda müthiş bir mücadele verdi. Oyunda atıcı olan yarışmacı silindire giriyor. İki arkadaşı onu parkurdaki engelleri aşırarak finale ulaştırdı. Sonrasında iki çubuk, yol boyunca taşınan silindire atılmaya çalıştı. Kadın yarışmacıların mücadelesini 8-6 Gönüllüler, erkekler mücadelesini 8-5 Ünlüler kazandı. Genel skor 1-1 olunca en iyiler mücadelesi oynandı. Bu turu 3-0 kazanan Gönüllüler, ödülün sahibi oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NE?

Survivor 2022’de ödül oyununda kazanan takımın alacağı ödülü Murat Ceylan, yarışma öncesinde açıkladı. Oyunu kazanan takım, içinde yoğurt, ananas, mango, fındık, badem, kaju, muz, kivi, hindistan cevizi gibi çeşitli ürünlerin olduğu yiyeceğe kavuşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın klasiği olan Anlat Bakalım oyunu, yarışmacıların ve izleyenlerin eğlendiği keyifli bir oyun. Oyunda yarışmacılar, karşısındaki arkadaşa verilen kelimeyi yasaklı sözcükleri kullanmadan anlatmaya çalışıyor. Verilen sürede en çok bilen ikili, takımına sayı kazandırıyordu. Sezonun ilk Anlat Bakalım oyununda 5-0 skorla kazanan Ünlüler takımının ödülü de kalem böreği oldu.