Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 25 Mart Survivor 2021 birleşme partisi öncesi son ödül oyunu heyecanı

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Son bölümde Gonca’nın elendiği ada konseyinin yankıları ve tartışmaları, Survivor 55. bölümde ekrana geldi. 25 Mart Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, birleşme partisi öncesi son ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kırana bir mücadelenin yaşanacağı ödül oyununda yarışmacılar, engelleri geçerken çok zorlandı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Birleşme partisi öncesi son ödül ne idi? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2021 23:59
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 00:26

Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisine kalmayı garantileyen yarışmacılar, Survivor’ın 55. bölümünde ödül oyunu için kıyasıya bir mücadele verdi. Survivor son bölümde elenen isim Ünlülerden Gonca olmuştu. SMS birincisi olan Çağrı’nın Batuhan’ı eleme adayı seçmesi ile ikili arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye başladı. 25 Mart Perşembe akşamı Survivor Türkiye yeni bölümde birleşme partisi öncesi son ödül oyununda Ünlüler ile Gönüllüler takımı kozlarını paylaştı. Bu akşam, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da ödül ne idi? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar…

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2021 birleşme partisi, 27-28 Mart tarihlerinde yapılacak. Geçen senenin şampiyonu Cemal Can Canseven’in parti vereceği, dünyaca ünlü yıldız Jason Derulo’nun konser vereceği Survivor 2021 birleşme partisi büyük heyecanla bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

12. HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 12. haftasında market oyunu öncesinde takım kaptanları için oylama yapıldı. Ünlüler takımında Çağrı, Gönüllüler takımından Poyraz takım kaptanı seçildi. Son SMS birincisi iki yarışmacı, ilk defa kaptanlık yapacak.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, farklı bir market oyununda karşılaştı. Takım olarak oynanan market oyununda deniz içinde küplerin sahile kadar taşınması, sonra atıcı olan yarışmacı küplerden kule yaptı ve ardından atışlara geçildi. İki takımın da çok istediği market oyununda Gönüllüler takımı daha uyumlu, daha hızlı idi. Günün sonunda market oyununu 7-2 skorla Gönüllüler kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NE?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ödül oyunu, birleşme partisi öncesi son ödül oyunu idi. Bu akşam, ödül oyununu kazanan takım, üç çeşit pizza yeme ve yanında kola içme şansına erişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor’da bu akşam kıyasıya bir ödül oyunu mücadelesi verdi. Yarışmacılar, verilecek ödülü kazanmak için parkurda inanılmaz bir rekabete girdi. Parkurda yarışmacıları en çok asma denge engeli zorladı. Finalde mekanizma ile sepetlere atılacak üç basket ile takımlarına sayı kazandırdı. Oyunda parkurda daha başarılı olan takım Gönüllüler oldu. Mücadeleyi 10-5 kazanan Gönüllüler, market oyunu sonrasında ödül oyununu da kazanmayı başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye geçen haftada 1. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. İlk ada konseyinde Ünlülerin eleme adayı Gonca oldu. Gönüllülerden ise hem Hanzade hem de Aleyna Çalışkan eleme adayı oldu. Bu haftanın SMS birincileri Ünlülerden Çağrı, Batuhan’ı, Gönüllülerden Poyraz Ayşe’yi eleme adayı olarak gösterdi. Bu beş eleme adayından SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Gonca, Survivor’dan elendi.