Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 22 Nisan Survivor 2021’de acil durum konseyi! Kim diskalifiye oldu?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu ve acil durum konseyi ekrana geldi. TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler mücadelesi devam ediyor. Survivor Türkiye’de son veda eden isim Reşat oldu. Ada konseyi sonrasında 16. hafta ödül oyunu ile başlıyor. 22 Nisan Perşembe Survivor yeni bölümde haftaya moralli başlamak isteyen takımlar, ödül oyununda kıyasıya mücadele etti. Ödül oyunu sonrasında Survivor 75. bölümde acil durum konseyi toplandı. Konseyde Acun Ilıcalı’nın bir yarışmanın Survivor’a devam edemeyeceğini söylemesi merak uyandırdı. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım ve ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da kim diskalifiye oldu? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 23:24
Değiştirme Tarihi: 23.04.2021 00:54

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de 16. hafta bu akşam başladı. Survivor’da elenen son isim Gönüllüler takımından Reşat olmuştu. Bu akşam, Survivor 75. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında Anlat Bakalım ve ödül oyunu oynandı. Ünlüler takımı ise ceza alan İsmail Balaban’dan eksik ödül oyununa çıktı. 22 Nisan Perşembe Survivor Türkiye yeni bölümde merakla beklenen ise acil durum konseyi oldu. Acun Ilıcalı’nın bir yarışmacının Survivor’dan ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı. Bu yarışmacının kim olduğu merak ediliyor. Peki, Survivor’dan diskalifiye olan kim? Survivor 2021’de Anlat Bakalım ve ödül oyununu kim kazandı? Survivor yeni bölüm detayları haberimizde.

YENİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye'de 16. hafta için ödül oyunu öncesinde takım kaptanları seçimi yapıldı. Ünlüler takımında yapılan oylama ile Sergen, ilk kez takım kaptanlığına seçildi. Gönüllüler takımında ise kaptan olarak yarışmacıların tercihi Ayşe oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde oynanan Anlat Bakalım oyununu 4-3 Gönüllüler takımı kazandı. Peynirli milföy böreği kazanan Gönüllüler takımında Poyraz ile Dora ikilisi 8 kelime bilerek günün rekorunu kırdı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam yeni haftanın ilk ödül oyununda Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Ödül oyununa Ünlüler takımı cezalı olan İsmail Balaban’dan yoksun olarak çıktı. Sakatlığı süren Çağrı ile birlikte Ünlüler takımı parkurda dört kişi idi. Gönüllüler takımı, Reşat’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken Poyraz’ın sakatlıktan dönmesi ile moral buldu. Başa baş giden oyunda skor 8-7 olunca en iyiler mücadelesi yapıldı. En iyiler oyununda Ünlüler takımından Batuhan, Sergen, Melis'e karşılık Gönüllüler takımı Dora, Poyraz ve Ayşe çıktı. En iyiler karşılaşmasında iki sayıyı kazanan Ünlüler skoru 10-7 yaptı ve ödül oyununu kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım yarışmacıları, English Home’dan 5 bin TL hediye çeki kazanacak. Ayrıca mercimek çorbası, paçanga böreği, kremalı mantarlı et sote, makarna, kabuklu patates kızartması, dondurmalı pasta, meyve salatası, peynir tabağından oluşan yemeği yiyebilecek. Sonrasında ise kazanan takım Exxen’de İbrahim Büyükak’ın İlginç Bazı Olaylar dizisini izleyebilecek.

ACİL DURUM KONSEYİ: SURVİVOR’DA KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor 2021’de bu akşam acil durum konseyi izleyicilerin merakla beklediği anlar idi. Survivor Türkiye 75. Bölüm tanıtımı ile birlikte gözler akşam konseyi bekliyordu. Acun Ilıcalı’nın “Survivor'da sakatlık nedeniyle birçok önemli yarışmacıyı kaybettik” dedi. Sonrasında yaşanan sakatlıklar ve bu nedenle yarışmayı bırakmak zorunda kalan isimlerden örnekler verdi. "Bugün itibariyle bir yarışmacımız sakatlıktan dolayı Survivor'dan ayrılmak zorunda" diyen Acun Ilıcalı, bu yarışmacının Çağrı Atakan olduğunu açıkladı.