Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 22 Mart Survivor 2021Ünlüler Gönüllüler’de ödül oyununu kazanan takım

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Birleşme partisine yaklaştıkça rekabetin ve heyecanın arttığı Survivor Türkiye’nin 53. bölümünde yarışmacılar, ödülü kazanmak için deniz parkurunda müthiş bir mücadele verdi. 22 Mart Pazartesi akşamı Survivor yeni bölümde nefes kesecek karşılaşmaların ekrana geldi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor’da bu akşam ödül ne oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 22:56
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 00:22

Ekranların büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam heyecan dolu bir bölüm ekrana geldi. 22 Mart Pazartesi günü Survivor Türkiye’nin 53. bölümü ödül oyunu mücadelesine sahne oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Dominik’te bu sefer farklı bir ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Yeniden düzenlenmiş deniz parkurunda kıyasıya mücadele etti ve ödülü kazanmaya çalışan yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda ödül oyununu kazanan takım ödülün keyfini çıkardı. Peki, bu akşam Survivor 2021’de ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor’da ödül ne oldu? İşte yeni bölüm detayları…

SURVİVOR’DA BU AKŞAM ÖDÜL NE?

Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyununu kazanan takımın kampına bir hafta boyunca kullanabilecekleri tuvalet verilecek. Ayrıca pirzola, patates kızartması ve salata yiyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunu öncesinde avantaj oyunu için Ünlülerden Batuhan - Merve, Gönüllülerden Berkay - Ayşe parkura çıktı. Bayrak yarışında Batuhan, üç halka atışını Ayşe'den önce yaparak seçim avantajını Ünlüler takımına kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödül oyunu için daha önce oynadıkları bir parkura çıktı ve ödül için kıyasıya mücadele etti. Bir iki farklılık ile güncellenen parkurda türlü engelleri aşmaya çalışan yarışmacıların mücadelesi büyük seyir keyif verdi. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler oldu ve skoru 5-3'e getirdi. Sonrasında Ünlülerin üst üste aldığı sayılar ekrana geldi. Ve 9-6 üstünlüğü ele geçirdi. Poyraz ile Ayşe ve Berkay'ın aldığı sayılar ile skor 9-9 oldu. Ve ödül oyunu bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışı için Ünlüler takımından İsmail ve Merve, Gönüllüler takımından Reşat ve Aleyna Kalaycıoğlu seçildi. Nefes kesen bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTA ELEME POTASINA GİRENLER KİMLER?

Survivor 2021’de birleşme partisine kalmak isteyen yarışmacılar, inanılmaz mücadele içinde geçen iki dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunlardan birini Gönüllüler, birini Ünlüler kazandı. Cumartesi akşamı Ünlüler takımında eleme adayı olarak Gonca çıktı. Pazar günü ise eleme adayı iki tane çıktı. Hanzade ve Aleyna Çalışkan potaya birlikte girdi. Bu üç isim yanına Salı günü SMS birincileri tarafından birer isim daha söylenecek. Beş eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı, birleşme partisi öncesinde Survivor’a veda edecek.