Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü kimin oldu?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda mücadele etti. Son bölümde Hayrettin’in sürpriz elenmesinin yankıları Ünlüler takımında sürecek ve yarışmacıları karşı karşıya getirdi. 18 Şubat Survivor 2021’de bu akşam yarışmacılar, adeta çamur deryasına daldı, süründü, koştu ve tüm güçleri ile ödülü kazanmaya çalıştı. Oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ödül ise yarışmacıları inanılmaz heyecanlandırdı… Gündüz yorucu oyun sonrasında gece ise Anlat Bakalım oyununda kelimeleri bilmeye çalışacak yarışmacılar yine kahkahaya boğacak. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödüller neler idi? İşte detaylar…


Yayınlanma Tarihi: 18.02.2021 22:35
Değiştirme Tarihi: 19.02.2021 00:43

Ekranların en çok izlenen ve en sıkı takip edilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele 30. bölümde devam etti. Survivor Türkiye’de son olarak adaya veda eden yarışmacı Ünlüler takımından Hayrettin olmuştu. Konsey sonrasında Ünlüler takımında yaşananların göz önüne geleceği Survivor yeni bölümde gözler ödül oyununda idi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, verilecek yiyecek ödülünü kazanmak için birçok engeli aşıp finalde çamura bulandı. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ödül yarışmacıları çok sevindirdi. 18 Şubat Perşembe akşamı Survivor yeni bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyununda ödül ne olacak? Survivor’da kim kazanacak? Survivor 2021 yeni bölüme dair gelişmeler haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de ödül oyunları yarışmacılara adada bulamayacakları, erzak paketinde olmayan ve özledikleri yemeklere kavuşturuyor. Adada genelde Hindistan cevizi, pirinç ve buna benzer erzak paketi ile yetinen yarışmacılar, verilen ödülü kazanmak için ayrı bir güçle mücadele ediyor. Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak ödül, yarışmacıları yine çok sevindirecek türden oldu. Bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları; Arbys'den Beef 'n Cheddar Sandviç ve Curly Fries yiyecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, avantaj oyunu için üçer kadın ve erkek yarışmacı belirledi. Erkeklerde ve kadınlarda oyunu kazanan Gönüllüler, ödül oyununda seçim şansını kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, bu akşam yeni bir ödül oyununda karşı karşıya geldi. Açıklanan nefis ödül ise parkurda yarışmacılara ayrı bir kazanma isteği verdi. Survivor’da bu akşam ödül oyunu parkuru türlü engellerden oluşuyordu. Yarışmacılar, çamurun içine dalacakları, ağın altından sürünerek takılmadan geçmeye çalışacakları parkurda inanılmaz güç harcadı. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler, Ünlüler arasındaki farkı açtı ve skoru 7-1'e getirdi. Beş sayıyı ilk ulaşan takım olarak ödülün tadına bakan da Gönüllüler oldu. Ünlüler, dört sayıyı ardı ardına alarak oyuna ortak oldular. Sonrasında ise karşılıklı sayılar alındı ve skor 9-6 oldu. Son oyunda ise Aleyna, rakibi Gonca'ya parkurda fark attı ve atışlara çok rahat geldi. Ve ona atış şansı vermeyerek takımına ödülü kazandıran atışları yaptı. Böylece Gönüllüler, 10'a 6 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da yarışmacıların en çok sevdiği oyun Anlat Bakalım oyunu. Gündüz bölümünde zorlu parkurda çamurla mücadele eden yarışmacılar, Anlat Bakalım'da keyifli anlar yaşadı. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren oyunda rakiplerine göre en fazla kelimeyi bilmeye çalışırken ortaya çok komik görüntüler çıktı. Günün rekoru ise 7 kelime bilen Sergen - Merve ve Hanzade - Dora ikilileri oldu. Bu oyunu kazanan Gönüllüler, pilav üstü tavuk döner yemeyi kazandılar.

Haber ile ilgili metin girin!.