Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor’da ödül neydi? Çamurda müthiş mücadele!

Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan belli oldu. Survivor’ın 18 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelen 30. bölümünde müthiş bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Oyun öncesinde açıklanan ödül ile kendilerinden geçen Survivor yarışmacıları, çamurlu parkurda kıyasıya yarıştı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2021 22:39
Değiştirme Tarihi: 18.02.2021 22:39
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor’da ödül neydi? Çamurda müthiş mücadele!

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’in 30. bölümünde kıyasıya ödül oyunu mücadelesi ekrana geldi. Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, verilen müthiş ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Nefis menülü ödül için türlü engelleri ve çamur deryasına dalan yarışmacılar, çok efor harcadı. Baştan sona kadar heyecan ve mücadele içinde geçen oyunu kazanan da ödülün keyfini doyasıya çıkardı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor’ın 18 Şubat Perşembe tarihli ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor’da ödül oyunu öncesinde kazanan takım alacağı ödülü Acun Ilıcalı açıkladı. Günün sonunda on puanı toplayıp ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları Arbys’in Beef 'n Cheddar Sandviçi ile birlikte yanında Curly Fries kazanacak.

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da her oyun öncesinde seçim yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynanıyor. Bu akşam ödül oyunu öncesinde takımlar üçer tane kadın ve erkek yarışmacı belirledi. Kadın yarışmacılarda ve erkek yarışmacılarda kazanan takım Gönüllüler oldu ve avantaj oyununu kazanan takım olarak seçim şansını elde etti.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam müthiş bir mücadele içinde geçen ödül oyunu oynandı. Verilen nefis ödülü kazanmak için yarışmacıların hırsları üst düzeydeydi. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, skoru 7-1 yaparak rakipleri ile farkı açtı. Sonrasında üst üste Ünlülerin aldıkları sayıları ile skor 7-5 oldu. Devamında karşılıklı alınan sayılar ile Gönüllüler 9-6 üstünlüğü yakaladı. Son oyunda parkura çıkan Aleyna, rakibi Gonca’ya parkura atışa şansı bile vermedi. Ve skoru 10-6 yaparak ödülü Gönüllüler takımına kazandırdı.