Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 17 Haziran Survivor 2021’de son ödül neydi, hangi takım kazandı?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de finale çok az bir zaman kala takımlar ödül oyunu için parkura çıktı. 17 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. Dokunulmazlık oyunları sonrasında yarışmacıların stres attığı oyunda kazanan takım keyifli bir ödül kazandı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 17.06.2021 22:40
Değiştirme Tarihi: 17.06.2021 23:34

Her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de yapılacak eleme konseyi öncesinde takımlar, ödül oyununda karşı karşıya geldi. 17 Haziran Perşembe Survivor 122. bölümde yarışmacılar parkurda son derece hırslı mücadele etti. Mücadele sonunda kazanan takım, güzel bir ödülün de sahibi oldu. İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar…

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Kahve Dünyası’nın taze olarak hazırlanmış dondurma çeşitlerini özel bir gösteri eşliğinde yiyecek. Ayrıca, kazanan takım nefis bir yemek ödülü de kazanacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam keyifli bir ödül oyunu ekrana geldi. Su kaydırağı ile başlayan parkurun finalinde yarışmacılar, paintball silahı ile beş konserveyi devirmeye çalıştı. Yarışmacılar, parkurda çok çekişmeli bir mücadele sergiledi. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım oldu. Beş sayıyı daha önce yapan Kırmızı takım, ödülün tadımını yaptı. 5-2 geride kalan Mavi takım, atışlarda başlangıca göre daha isabetli atışlar yaparak farkı kapatmayı başardı. Günün sonunda ödül oyununu 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlıkları kazanan sırasıyla İsmail, Poyraz ve Ayşe oldu. İsmail Balaban, Dora’yı eleme adayı olarak gösterdi. Poyraz’ın seçimi Aleyna Kalaycıoğlu’nda yana olurken Ayşe, son eleme adayı olarak İsmail’i gösterdi.