Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 15 Ocak Survivor 2021’de ödülü Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 14 Ocak Perşembe günü ekrana gelen Survivor 5. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Sena’nın elenmesi sonrasında bir kişi azalan Gönüllüler nasıl bir performans sergiledi? Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 22:54
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 00:45

TV8’in büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bugün ödül oyunu heyecanı yaşandı. Oyun öncesinde Murat Ceylan’ın açıkladığı ödül karşısında yarışmacılar kendilerinden geçti. 14 Ocak 2021 tarihli Survivor 5. bölümde Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, zorlu parkurda müthiş bir mücadele gösterdi. Kıyasıya rekabetin sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2021 ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bugün oynanan ödül oyununu kazanan takıma kuru fasulye ve pilav verilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyununda seçme şansını kazanmak için takımlar avantaj oyunu oynadı. İki takımdan üç kadın üç erkek yarışmacı seçildi. Erkek yarışmacılar ve kadın yarışmacılar arasında oynanan avantaj oyununda takımlar 1-1 eşitlik olunca atışlarda kazanan belirlendi. Atışlar sonrasında avantaj oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’nin yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler yeni bir ödül oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacıları yine zorlu bir parkur bekliyordu. Labirent ile başlayan oyunda birçok engeli aşan yarışmacıları finalde disk atışı bekliyordu. İki kapıdan geçirilecek disklerin masada kalması gerekiyor. İki başarılı atışı yapan yarışmacı takımına bir puan kazandırdı. Bu şekilde oynanan ve baştan sonra çok heyecanlı, kıran kırana geçen mücadelede ödül oyununu kazanan takım Ünlülüler oldu.

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de ödül oyunu öncesinde takım kaptanları seçildi. Bu sezon başlatılan bu uygulama ile seçilen kaptanlar, oyunlarda kimlerin oynayıp oynamayacağı karar verebilecek. Yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımı kaptanı Barış, Gönüllüler takımı kaptanı Reşat oldu.