Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bayram haftasına özel büyük ödül oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 15 Mayıs Survivor 93. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, büyük ödülü almak için parkurda tüm güçleri ile yarıştı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte ödül oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2021 22:13
Değiştirme Tarihi: 15.05.2021 22:13
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül neydi?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın 15 Mayıs Cumartesi yeni bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında büyük ödül mücadelesi yaşandı. Survivor 2021’in 93. bölümünde müthiş çekişmeye sahne olan ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da büyük ödül neydi? Survivor 2021 ödül oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyununu kazanan takımı oyun alanından alıp çok lüks villaya götürülecek. Burada yerel bir orkestranın çalacağı müzik eşliğinde nefis bir akşam yemeği yiyecek. Akşam yemeğinde ise düğün çorbası, mücver, et şnitzel, domatesli pilav, patates kavurma var. Ayrıca yarışmacılar, ailelerine 10’ar bin lira Trendyol’dan hediye alabilecek. Son olarak Exxen’den Hükümsüz dizisi izleyebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam bayrama özel büyük ödül oyunu oynandı. Verilen büyük ödülü almak için takımlar parkurda karşı karşıya geldi. Avantaj oyununu kazanan Mavi takım, oyuna seçim yaparak başladı. Ve oyuna iyi başlayan Mavi takım, üst üste aldığı sayılar ile oyunu 10-2 kazandı. Ödül oyununda Kırmızı takımın iki sayısını Batuhan aldı.